جی پی اس ماشین – دلتا جی پی اس

ردیاب یا جی پی اس شخصی معمولاً در ابعاد و سایز کوچک ساخته میشود تا بتوانید آنها را بهسهولت حملونقل نمایید. قیمت خودرو در حال بازار ایران به سرعت در حال افزایش بوده و امنیت پایین خودروهای داخلی موجب شده تا سرقت یکی از مهمترین مشکلات صاحبین وسایل نقلیه باشد. شارژ باتری این جی پی اس تا 12 ماه، پاسخگو خواهد بود. ردیابهای ماهواره ای دستگاه های کوچکی هستند که دارای قابلیت های مختلف و بخصوصی اند ، از جمله قابلیت های این دستگاه ها میتوان به موقعیت یابی که یکی از مهم ترین عوامل و وظیفه ی دستگاه ها هست اشاره کرد.

امروزه داشتن جی پی اس یا ردیاب در سفر مخصوصاً وقتی به شهر جدیدی وارد میشوید، میتواند از جمله لوازم ضروری محسوب شود. دریاب ماشین از نوع فندکی ، سیستمی مخفی محسوب می شود و جزو پرفروش ترین نوع ردیاب است . ردیاب خودرو توسط جی پی اس مورد پوشش قرار می گیرد. یا پارکینگ ندارید و محل پارک ماشینتان مورد اعتماد نیست و می خواهید برای امنیت خودروی خود جی پی اس خودرو را نصب کنید؟ بدین ترتیب نیای به دانش فنی و برق خودرو جهت تامین تغذیه این دستگاه ندارید. جی پی اس ها از این طریق می توانند موقعیت دقیق جغرافیایی گوشی موبایل، خودرو و هر وسیله ای که GPS به آن متصل شده است را بر روی نقشه برای شما به نمایش بگذارد.

ردیاب شخصی ir204 با استفاده از ماهواره های جی پی اس مختصات دقیق را بر روی نقشه نمایش می دهد. موقعیت یابی LBS به دقت GPS نمی باشد و تنها برای پیدا کردن محدوده بکار میرود.لازم به ذکر است که داده های دریافتی از ماهواره های GPS بر پایه معادلات ریاضی بوده و برای پایش و تحلیل این معادله ها حتما نیاز به یک سرور مقصد بخصوص(سرور پایش) هست که اکثر ارائه دهندگاه این تکنولوژی در ایران از سرورهای چینی و اروپایی برای پایش این اطلاعات به کار میبرند.این شرکت با استفاده از تمام اطلاعات و سابقه و افراد مجرب اقدام به احداث سرور های بومی با تمامی امکانات کرده که در سطح منطقه ای نمونه و قابل توجه می باشد.امروزه ردیاب های ماهواره ای جایگزین مناسب و مطمئن برای دزدگیرهای خودرو هست که ردیابهای این شرکت علاوه بر اعلام موقعیت دقیق خودرو دارای امکانات متعدد بازدارنده از سرقت خودرو می باشد که بدون محدودیت جغرافیایی عمل کرده و صاحب خودرو را از هر فاصله ای نسبت به عمل انجام شده بر روی خودرو مطلع خواهد gps خودرو دوربین دار کرد.

حتما بخوانید:
Engadget صبح بعد از | Engadget

ردیاب شخص ir204 ایران جی پی اس برای افراد سالمند، کودکان، پرسنل و… ردیاب یا جی پی اس باید از قابلیت ردیابی مکان در لحظه برخوردار باشد. همچنین باید یادآوری کنیم که نصب جی پی اس ردیاب دلتا و دزدگیر ماهواره ای خودرو توسط نصابان حرفه ای و نمایندگیهای معتبر که نصب میشوند هیچگونه جای دسترسی سریع به جی پی اس ردیاب را نمیدهد. ردیابهای ماهواره ای عمدتا ار سه بخش سخت افزاری تشکیل میشوند که عبارت اند از 1-GPRS 3-GPS 2-GSM میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet