جگوار لندرور خواهان ممنوعیت SUV های VW توسط ایالات متحده به دلیل نقض حق اختراع است


این خودروساز گفت: “JLR به دنبال محافظت از خود و فعالیتهای خود در ایالات متحده در برابر شركتهایی است كه محصولات متخلف را به بازار آمریكا تزریق كرده اند ، این فناوری شامل بدون مجوز از JLR ، فناوری توسعه یافته توسط JLR و محافظت شده توسط حق ثبت اختراع آن است.” اعلامیه خود با کمیسیون تجارت بین الملل ایالات متحده (ITC).

جگوار از آژانس می خواهد جلوی واردات پورشه کاین ، لامبورگینی اوروس و فولکس واگن تیگوان را بگیرد. او نمی خواهد اتومبیل های آئودی Q8 ، Q7 ، Q5 ، A6 Allroad و e-tron را به ایالات متحده ببیند. پسندیدن بلومبرگ اشاره می کند ، فولکس واگن به بودجه ای که از این اتومبیل های پیشرفته برای تأمین سرمایه گذاری خود در اتومبیل های برقی و خودمختار ایجاد می کند ، بستگی دارد. ما برای اعلام نظر با فولکس واگن تماس گرفتیم و با شنیدن خبر شرکت ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

برای تکمیل تحقیقات معمولاً 15 تا 18 ماه ITC طول می کشد. اگرچه این آژانس ممکن است از ورود محصولات به ایالات متحده جلوگیری کند ، اما قدرت اعطای خسارت به یک شرکت را ندارد – به همین دلیل جگوار لندرور همچنین در دادگاه های فدرال در دلاور و نیوجرسی پرونده های حقوقی تشکیل داده است.


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
چگونه اتاق بازی Astro جادوی کنترلر DualSense PS5 را به تصویر می کشد

دیدگاهتان را بنویسید