[ad_1]

رونق گزارش شده در جراحی پلاستیک براساس شواهد حکایتی است. انجمن جراحان پلاستیک آمریکا تخمین تعداد اقدامات انجام شده در بهار امسال را گزارش نمی کند. با این حال ، بسیاری از مردم نگران ظاهر خود در برابر پس زمینه انتقال به فیلم با کیفیت بالا (و بعدا 4K) بودند. بنابراین منطقی است که مردم وقتی به طور مداوم با همکاران ، خانواده و دوستانشان در تماس کنفرانسی هستند خودآگاهی داشته باشند.

دلایل دیگری نیز وجود دارد که علاوه بر تماس های ویدیویی مکرر ، رویه های زیبایی را نیز افزایش می دهد. اقدامات مربوط به فاصله گرفتن از اجتماع و انتقال از محل کار به خانه به این معنی است که بیماران می توانند بدون نیاز به زمان زیاد یا از دست دادن یکسری از وقایع شخصی ، بهبود یابند. استفاده از ماسک در خارج از منزل می تواند تورم را بعد از عمل پنهان کند.

جراحان پلاستیک همچنین اقدامات جسمی را انجام می دهند که در حین قفل بازداشت شده اند. بنابراین ، برنامه ریزی قرار ملاقات ها و عمل در دقیقه بسیار دشوارتر است ، با وجود خطرات تماس با سایر افراد در مواجهه با یک بیماری همه گیر.

اگرچه انجام یک روش آرایشی می تواند باعث افزایش عزت نفس شخصی در واقعیت تماس های تصویری شلوغ ما شود ، اما ممکن است گلوله ای نقره ای برای خوشبختی طولانی مدت نباشد. مایکل مازیوس ، روانشناس رفتاری به وی گفت: “اگر نوع مراقبت از جراحی را دوست دارید و به شما اعتماد به نفس تازه ای می بخشد ، تداوم این اعتماد بعید است مگر اینکه معماری ذهن خود را به میزان قابل توجهی تغییر دهید.” پست.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر