[ad_1]

مدل در فروش اصلی Mac Mini با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت SSD است. مدل ارتقا یافته با 512 گیگابایت SSD همچنان 899 دلار است که قیمتی است که اپل آن را می فروشد. اپل هفته گذشته در مراسمی از Mac Mini جدید خبر داد که همچنین از تراشه M1 مبتنی بر ARM خود که ماین ها را تأمین می کند و همچنین MacBook Airs و MacBook Pro جدید رونمایی کرد. جدیدترین مک مینی با M1 با پردازنده هشت هسته ای و پردازنده گرافیکی هشت هسته ای کار می کند و اپل ادعا می کند 60 درصد کارآمدتر از مینی قبلی است.

اگرچه ما هنوز Mac Mini جدید را آزمایش نکرده ایم ، اما فرصتی برای بررسی MacBook Air مجهز به M1 جدید بدست آمده است و این اولین برداشت قوی را از خود به جای گذاشته است. ما به آن امتیاز 94 دادیم ، بخشی از عملکرد عالی آن ، که حتی از طراحی بدون فن نیز چشمگیرتر است. Devindra Hardawar از Engadget هنگام آزمایش MacBook Air با M1 احساس می کرد از MacBook Pro استفاده می کند – این کار بسیار سریع بود ، با برنامه های بومی Mac به راحتی کار می کرد و سایت ها تقریباً بلافاصله در Safari بارگیری می شدند.

اما بدون آزمایش سیستم M1 بر روی تراشه موجود در Mac Mini ، نمی توان به طور قطعی نحوه کار این دستگاه را گفت. با این حال ، با توجه به تجربه محدود ما تاکنون با تراشه M1 ، امید زیادی به آن داریم. Mac Mini جدید در غیر این صورت طرحی مشابه نسل قبلی دارد ، وزنی معادل 2.6 پوند و اکنون دارای یک سیستم حرارتی به روز شده است که برای خنک نگه داشتن آن طراحی شده است. همچنین اکنون دارای دو پورت USB-C است که علاوه بر دو پورت USB-A ، پورت اترنت و جک هدفون از Thunderbolt و USB 4 پشتیبانی می کند. این می تواند تا دو نمایشگر خارجی را به طور همزمان کنترل کند و همچنین می تواند فوق العاده 6K Pro Display XDR اپل را پشتیبانی کند. اگر می خواهید با تراشه تازه طراحی شده اپل یکی از اولین ماشین ها را تهیه کنید ، این روش خوبی برای انجام این کار و صرفه جویی در هزینه است.

دنبال می کنم EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فنی و نکات خرید.[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر