جدیدترین برچسب های ترامپ در توییتر می گوید بایدن در انتخابات پیروز شد


برچسب جدید در توییتر ظاهر شد ، جایی که ترامپ ادعاهای پیروزی خود در انتخابات را تکرار کرد ، اگرچه کشورها رأی را تأیید کرده اند. وی همچنین با استفاده از این توییت ها مجموعه ای از هک ها را که به آژانس های فدرال مورد هدف قرار گرفته اند ، کم اهمیت جلوه می دهد و این احتمال را می دهد که چین مسئول این امر باشد ، هرچند مایک پمپئو وزیر امور خارجه گفت روسیه “کاملاً واضح” پشت این کار هک است.

این برچسب به روز شده چند روز پس از اعلام YouTube اعلام کرد که ویدیوهای جدیدی را که نتایج انتخابات را به چالش می کشد حذف خواهد کرد. در هر دو مورد ، غول های اینترنتی خط روشنی را ترسیم می کنند – اکنون که پیروزی بایدن به ثبت رسمی رسیده است ، شرکت ها مستقیماً اطلاعات نادرست را که موضوع دیگری را پیشنهاد می دهد به چالش می کشند.

توییتر هنوز ترامپ یا دیگر سیاستمداران منتخب را در انتشار ادعاهای خلاف واقع در زمان کار منع نمی کند. با این حال ، این شبکه اجتماعی روشن کرد که ترامپ پس از استعفا در 20 ژانویه ، دفاع خود را در برابر ممنوعیت ها از دست داد. اگر او موقعیت فعلی خود را حفظ کند ، زمان آن رسیده است که توییتر اقدامات سختگیرانه تری را انجام دهد.

حتما بخوانید:
Google AI اکنون در حال آزمایش بالون های Loon است که از اینترنت ساطع می کنند
منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید