جدیدترین اتومبیل برقی مسابقه ای جگوار فقط در گرن توریسمو کار می کند


“Vision GT SV یک اتومبیل چشمگیر و بصری جذاب است که نشان می دهد وقتی مرزهای سنتی حاکم بر طراحی واقعی اتومبیل ها به طور کامل برداشته شود چه چیزی ممکن است. هنگام قرار دادن این اتومبیل در عملکرد تمام اندازه ، ما توانستیم افراطی ترین نسخه اتومبیل مسابقه ای الکتریکی جگوار را نشان دهیم که از گذشته الهام گرفته اما به ترس به آینده نگاه می کند. “

در داخل بازی ، Vision GT SV به جای سه موتور قبلی مانند چهار موتور الکتریکی مجهز خواهد شد. این موتورها به آن اجازه می دهند 1877 اسب بخار قدرت تولید کند ، از 0 به 60 مایل در ساعت برسد و فقط 1.65 ثانیه حرکت کند و حداکثر سرعت آن 255 مایل در ساعت باشد. حداکثر سرعت بدن 200 مایل در ساعت است. مشخصات آیرودینامیکی Vision GT SV نیز به آن کمک می کند تا به این ارقام دست یابد. جگوار می گوید موثرترین عملکرد هوایی که برای این مدل ایجاد شده بال عقب تاشو است که از ماشین های مسابقه ای این برند الهام گرفته شده است. بال عقب دارای دو قسمت متحرک است که به طور خودکار بالا می رود تا نیروی فشاری را برای کشش بیشتر افزایش دهد و پایین بیاورد تا مقاومت به حداقل برسد.

متاسفانه ، جگوار دقیقاً نگفت كه مسابقه استقامت مجازي براي كدام بازي در نظر گرفته شده است ، اما در سال 2021 عرضه خواهد شد. Gran Turismo 7، که انتظار می رود سال آینده برای PS5 منتشر شود ، اما برای اطمینان باید منتظر تاییدیه خودروساز و توسعه دهنده GT بمانیم.

حتما بخوانید:
"آخرین نفر از ما" میزبان نایل داگ ، روسای مشترک Naughty Dog است


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید