[ad_1]

توییتر پس از تایید شرکت ملی پوش سفیدپوست ، در سال 2017 بازرسی را “مکث” کرد. در طول سال ها ، این شرکت به بررسی هزاران حساب ادامه داده است ، اما این یک فرآیند موقت بود که فقط برای افرادی که از طریق توییتر با کارمندان ارتباط مستقیم داشتند ، امکان پذیر بود. این امر منجر به شکایت شده است که این روند ناوبری و افراد محروم مستعد آزار و اذیت را اشتباه می گیرد.

با این حال ، با سیاست به روز شده ، توییتر به کاربران اجازه می دهد تا در بخش “تنظیمات حساب” برنامه و وب سایت خود ، درخواست تأیید کنند. این شرکت می گوید که جزئیات دقیق این فرآیند بعداً اعلام خواهد شد ، اما از ترکیبی از اتوماسیون و مرورگرهای انسانی برای ارزیابی برنامه ها استفاده خواهد کرد. وی افزود که این امکان را به مصرف کنندگان می دهد تا اطلاعات دموگرافیک را با درخواست خود به منظور “اندازه گیری و بهبود انصاف روند تأیید ما” به اشتراک بگذارند.

توییتر ماه گذشته دریافت بازخورد در مورد سیاست جدید تأیید را آغاز کرد و دسته های گسترده ای را که برای ارزیابی افراد مورد تأیید استفاده خواهد کرد ، به اشتراک گذاشت. این دسته ها شامل مقامات دولتی ، روزنامه نگاران ، مارک ها و همچنین مشاهیر و سازمان هایی از صنعت ورزش و سرگرمی است. همچنین یک دسته آخر برای “فعالان ، سازمان دهندگان و سایر افراد با نفوذ” وجود دارد ، برای کسانی که ممکن است در دسته های دیگر مناسب نباشند. توییتر افزود که همچنین می تواند دسته های ویژه ای را برای دانشگاهیان و رهبران مذهبی اضافه کند.

علاوه بر تغییر در چک ، توییتر در حال کار بر روی برچسب های جدید برای ربات ها و حساب های یادبود متعلق به افرادی است که از آن زمان درگذشته اند. این شرکت گفت این برچسب ها مانند آنهایی است که به سازمانهای دولتی ، کاندیداهای انتخابات و رسانه های دولتی اضافه می کند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر