توییتر در حال گسترش قوانین گفتار نفرت است


بر اساس آخرین قوانین ، توییتر از کاربران می خواهد تویت های زبانی غیرانسانی را که هدف آنها افراد است ، بر اساس نژاد ، قومیت یا منشا national ملی خود حذف کنند. این شرکت توئیت های گزارش شده توسط کاربران را رصد کرده و از فناوری اتوماسیون برای “تشخیص” تشخیص فعال تخلفات احتمالی استفاده خواهد کرد. توییتر به تحقیق در ارتباط زبان غیرانسانی با خشونت آفلاین استناد می کند.

در اینجا چند نمونه از انواع توییت های تحت پوشش سیاست ذکر شده است:

توییتر

اگر از چنین نظراتی متعجب شدید من نیستم تاکنون مسدود شده است ، شما احتمالاً تنها نیستید. سیستم عامل های مهم دیگر مانند فیس بوک ، سالهاست که چنین قوانینی در مورد سخنان نفرت در کتاب دارند. اما توییتر بسیار کندتر تغییر می کند. این شرکت برای اولین بار اعلام کرد که در سپتامبر 2018 پس از واکنش علیه این شرکت به دلیل عدم تمایل آشکار به ممنوعیت الکس جونز ، با زبان غیرانسانی مقابله خواهد کرد. بیش از دو سال بعد ، این شرکت فقط سه به روزرسانی برای قوانین ارائه داد (در سال 2019 ، توییتر غیرانسانی شدن زبان هدف قرار دادن گروه های مذهبی را ممنوع کرد).

توییتر می گوید این یک اکراه نیست ، بلکه تمایل به درست کردن اوضاع است. این شرکت خاطرنشان می کند که قبل از اعمال تغییرات با “گروه های خارج” کار می کند و از مردم بازخورد می گیرد تا “درک ما از تفاوت های ظریف فرهنگی را افزایش دهد و اطمینان حاصل کند که می توانیم قوانین خود را به طور مداوم اعمال کنیم.”

حتما بخوانید:
تور دبی【مشاهده قیمت تور دبی ارزان و لحظه آخری】مهرپرواز


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید