تویوتا SUV برقی را آزار می دهد که در سال 2021 وارد بازار می شود


تویوتا SUV برقی

تویوتا

هنگامی که تویوتا یک بار گفت که انتظار فروش ماشین های الکتریکی بسیار تمیز را ندارد ، این شرکت اکنون می گوید که قصد دارد سالانه 5/5 میلیون خودروی الکترونیکی تا سال 2025 تولید کند. در آن زمان ، تویوتا 60 ماشین الکتریکی جدید از جمله هیبرید و PHEV ، EV و وسایل نقلیه سلول سوختی هیدروژنی مانند نسل جدید Mirai کاملاً جدید.

پلت فرم e-TNGA از جلو ، عقب یا چهار چرخ متحرک پشتیبانی می کند و از ماژول های باتری مدولار برای پشتیبانی از طراحی ها و نیازهای مختلف خودرو استفاده می کند. به همین منظور ، احتمالاً شاهد اتومبیل های کاملاً برقی مانند کرولا ، کمری و هایلندر خواهیم بود.

کوجی تویوشیما معاون مدیر عامل تویوتا افزود که تویوتا قصد دارد در نیمه اول سال 2020 خودروهای الکتریکی با باتری های جامد را به تولید انبوه برساند. این با آنچه شرکت پیش از آن وعده داده بود مطابقت دارد ، اگرچه مشخص نیست که با توجه به این که شرکت های دیگری مانند BMW و Fisker تاکنون در دستیابی به آن موفق نبوده اند ، چطور قصد دارد این هدف را محقق کند.

اگرچه برای بازی EV خیلی دیر بود ، اما تویوتا گفت که ترکیبی و فناوری PHEV به آن یک الکتریکی می بخشد تجربه و تخصص برای توسعه سریع وسایل نقلیه کاملا الکتریکی لازم است. آندره کارلوچی از تویوتا اروپا گفت: “موفقیت هیبریدی بنیان ما را برای سایر درایو های الکتریکی مورد نیاز ایجاد کرده است – که در صورت مناسب بودن هوا ، بازار و زیرساخت ها معرفی خواهند شد.” “و این زمان نزدیک است.”

حتما بخوانید:
اتحادیه در جنگ داخلی آمریکا


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید