تعمیر جرقه زن (فندک) اجاق گاز |جرقه زدن و نزدن اجاق گاز|بدادم برس

زمانی که با مشکل جرقه نزدن اجاق گاز رو به رو می شوید حتما برای تان سوال پیش می آید که چرا اجاق گاز جرقه نمی زند ؟ وقتی روی صفحه نمایش اجاق گاز کلمه locked نوشته، معنی اش این است که کنترل قفل فعال است. اگر محدوده شما دارای مشعلی است که کار نمی کند ، به احتمال زیاد می توانید آن را بدون هیچ ابزار خاصی تعمیر کنید. به هیچ عنوان دوباره نباید برق را وصل کنید.

با نوسانات برق فندک اجاق گاز می سوزد. رنگ جرقه اجاق گاز باید آبی باشد. در مدل غیر اتوماتیک با پیچاندن ولوم اجاق گاز، باید دکمه فندک را به مدت چند ثانیه نگه دارید. برای غیر فعال کردن این ویژگی، دست خود را به مدت چند ثانیه روی صفحه نمایش نگه دارید تا صدای باز شدن قفل را بشوید. بر روی این لوله شیرهای اجاق نصب شده است در انتهای شیرها نازلها قرار دارند که گاز را به داخل لولههای رابط میپاشد چون نازلها اندکی با لولههای رابط فاصله دارند هوا را به دنبال خود به داخل لولههای رابط میکشند و مخلوطی از هوا و گاز که لازمه احتراق است بوجود میآید.

با جرقه زدن مداوم اجاق گاز چه کنیم؟ به طور کلی مهم ترین دلیل جرقه زدن مداوم اجاق گاز، ورود آب از طریق شستشو یا سر رفتن غذا به درون فندک است. برای باز کردن گرفتگی شعله ها توسط گرد و غبار یا تکه های غذا از اشیا تیز استفاده نکنید.

اجاق گاز توکار یکی از مهمترین اجزا هر آشپزخانه است. علت جرقه نزدن اجاق گاز چیست ؟ علت جرقه زدن مداوم اجاق گاز چیست ؟ ترانس فندک اجاق گاز چیست؟ وقتی رطوبت وارد جعبه فندگ می شود، سنسورهای اجاق گاز فعال شده و برای هشدار ایمنی فندک به طور مداوم جرقه می زند. تعمیرگاه کاراسان برای ارائه خدمات از تعمیرکار و تکنسین متخصص و حرفه ای بهره می برد تا بهترین خدمت را به شما اراده می دهد. برای دریافت خدمات تعمیرات اجاق گاز سینجر در منزل و محل در انواع مدل ها با تعمیرگاه کاراسان تماس حاصل نمایید.

حتما بخوانید:
کشف عجیب سیاره فراخورشیدی "سیاره نه" دست نیافتنی را توجیه می کند

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اجاق گاز طرح فر ترموکوپل دار سینجر لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید