ترکیبات مهم در کرم ضد لک عالی کدامند؟

سلام ، روز شما بخیر ، این محصول استاندارد کرم ضد لک و روشن کننده بوده و محصول ملایمیست و تا به حال موردی از حساسیت های پوستی یا تشکیل جوش در اثر مصرف این کرم گزارش نشده و مشکلی برای پوست شما ایجاد نخواهد کرد و حتما اثر گذار خواهد بود. این کرم چون حاوی هیدروکینونه میترسم استفاده کنم واقعا باعث جوش و حساسیت نمیشه و چرب کرم ضد لک عروس نی نی سایت نیست؟

سلام من پوستم یه مدت چوش میزد که از لاین موراد دارم استفاده میکنم /جوش جدید نزدم ولی جای جوش هام مونده اگه از این کرم استفاده کنم پوستم را مستعد جوش نمیکنه دوباره؟ سلام ، بله می توان ، ولی در مورد پوست های جوش دار، پیشنهاد می شود در کنار این محصول حتما از ژل شستشوی فور اور بلوم نیز استفاده شود.

سلام ، وقت بخیر ، بله این کرم قدرت روشن کنندگی خوبی دارد و حتما تاثیر مثبتی بر روی پوست شما خواهد داشت و تیرگی های ناشی از استفاده از محصولات غیر استاندارد را به مرور برطرف خواهد کرد. کار این محصول کنترل تولید رنگدانه و انتقال آن به سلولهای پوست و سرعت بخشیدن به بازسازی سلولها است. بنابراین استفاده از این گیاه نه تنها در کرمهای موضعی بلکه در کنترل بسیاری از بیماریها و اختلالات پوستی سودمند می باشد.

بر طبق نظر محققان و متخصصان این رشته استفاده از کرمهای ضد لک به مرور زمان تاثیر خود را نشان خواهند داد و برای دیدن نتیجه و تاثیر آنها باید کمی صبور بود. در نظر داشته باشید که همه کرم های روشن کننده باید حد اقل 6 هفته برای گرفتن نتیجه مطلوب استفاده شوند. چلنج مدل Exfolactive از دیگر محصولات مراقبتی برای رفع تیرگی و لکهای ایجادشده بر روی پوست میباشد. سلام ، بله این محصول می تواند کک و مک را نیز کمرنگ کند ، باید توجه داشت که کک و مک به راحتی از بین نمی رود و نیازمند انجام مراجل روزانه مراقبت از پوست به طور مکرر است ، تا زمانی که بهبودی حاصل شود.

حتما بخوانید:
نینتندو در تاریخ 31 مارس "Super Mario Maker" را برای Wii U حذف خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید