تجهیزات لازم برای ماجراجویی زمستانی بعدی شما


خرید P4 رایگان در آمازون – 140 دلار خرید P4 رایگان در دیک – 140 دلار

گیرنده گیرنده BCA Tracker 3 Avalanche

عکس ویل لیپمن / BCA

هیچ چیز تعطیلات مبارک را به عنوان هدیه ای که در واقع می تواند زندگی کسی را نجات دهد ، نمی گوید. اگر یک اسکی باز یا اسنوبورد در لیست خود دارید ، کاملاً باید یک فرستنده و گیرنده بهمن داشته باشند. اگر هنوز یکی از آنها را ندارند (یا اینکه مال آنها کمی قدیمی و غیر قابل اعتماد است) ، Tracker 3 را از BCA تهیه کنید. در حالی که این شرکت Tracker 4 جدیدتر را معرفی کرده است ، مدل نسل سوم بسیار قدرتمند است ، کمی ارزان تر با قیمت 350 دلار و از همه مهمتر ، در واقع برای خرید موجود است. به همان اندازه مهم ، می تواند برای یافتن ردیاب های دیگر مورد استفاده قرار گیرد در صورتی که آنها با یک گروه باشند و یک تیم نجات هنوز راه نجات باشد.

خرید BCA Tracker 3 در آمازون – 350 دلار

الماس سیاه 350

راهنمای هدیه تعطیلات: Black Diamond Spot350

عکاسی ویل لیپمن / الماس سیاه

Black Diamond Spot 325 زمانی توصیه ما برای چراغهای جلو بود که ارزش آن را دارید. اما Spot 350 بهبود یافته به راحتی جای آن را گرفت. با سه باتری AAA هنوز به 200 ساعت می رسد و IPX 8 است ، بنابراین انتقال در باران نباید مشکلی ایجاد کند. اما مدل جدید روشن تر (350 لومن در مقابل 325) ، کوچکتر و سبک تر است. به علاوه ، رابط کاربری دوباره طراحی شده تعویض بین پنج حالت مختلف نورپردازی را بسیار آسان تر می کند. لامپ روشنایی کامل دارای دو حالت نزدیک و دور است ، دارای نور کم کم ، استروبوسکوپ و یک پرتو قرمز است تا چشم کسانی را که شبانه به شما داده می شوند ، ذخیره کند.

حتی اگر برای یک گردشگر مشتاق خرید نمی کنید ، مطمئن هستیم که شخصی در لیست شما می تواند از فانوس دریایی استفاده کند. آنها برای نوسازی خانه مفید هستند و خوب است که در صورت گرفتگی در دسترس باشند. این اساساً یک هدیه جهانی است.

خرید Spot 350 در Moosejaw – 40 دلار

GoPro Hero 9 Black

راهنمای هدیه تعطیلات: GoPro Hero 9 Black

GoPro

GoPro از زمان دوربین اول خود مترادف با ماجراجویی در فضای باز است. Hero 9 Black تفاوتی ندارد. اگر به دنبال هدیه ای برای شخصی هستید که یا یک مخدر آدرنالین است یا یک معتاد در فضای باز ، این گزینه عالی است. Hero 9 Black دارای تمام ویژگی هایی است که شما از یک GoPro انتظار دارید اما دارای یک سنسور کاملاً جدید برای تصاویر و فیلم های واضح تر است. تثبیت کننده داخلی به قدری خوب است که همه ماجراهای آنها مستقیماً از دوربین به نظر سینمایی می رسند و صفحه جلوی کاملا جدید به این معنی است که عکس های سلفی کاملاً قاب می گیرند.

خرید GoPro Hero 9 Black در آمازون – 400 دلار GoPro Hero 9 Black در Walmart – 450 دلار

فیلترهای Polar Pro ND برای GoPro

راهنمای هدیه تعطیلات: فیلترهای Polar Pro ND برای GoPro

Polar Pro

اگر به دنبال برخی لوازم جانبی برای استفاده با GoPro (در بالا) هستید ، یا شخصی که برای آن خریداری می کنید از قبل دوربین دارد ، این فیلترهای Polar Pro Neutral Density (ND) گزینه بسیار خوبی است. به زبان ساده ، آنها مانند سایه های GoPro شما هستند که با افزایش سرعت شاتر ، دوربین را برای جبران نور زیاد متوقف می کند. سرعت شاتر بالا آفت فیلم اکشن است ، زیرا تصویری عصبی و غیر طبیعی ایجاد می کند. با این حال ، با استفاده از این بسته Polar Pro (برای تعدادی از سناریوهای مختلف نورپردازی) ، تمام فیلم های شما روان و سینمایی به نظر می رسند. این احتمالاً یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود کیفیت ویدیوی GoPro شماست.

حتما بخوانید:
سدیم والپرات چیست؟

به خصوص اگر شخصی که می خواهید اسکی کند یا دوچرخه کوهستان بخورد ، این فیلترها به لطف اثر تاری در حرکتی که ایجاد می کنند ، عملکرد را سریعتر نشان می دهند. این بسیار جذاب تر از چیزی است که در نور شدید و بدون فیلتر ثبت شده است. نصب آنها نیز آسان است – فقط درپوش لنز GoPro را بچرخانید و فیلتر مورد نظر خود را جایگزین کنید. برای کاربران پیشرفته تر ، آنها تا 5 توقف کنترل رضایت خواهند داشت (آنها می دانند این به چه معنی است).

فیلترهای Polar Pro را با قیمت 30 دلار از B&H Photo خریداری کنید

کیف Peak Design Tech

راهنمای هدیه تعطیلات: کیف کراوات بالا

طراحی قله

کارت حافظه؟ بررسی. کابل های USB را انتخاب می کنید؟ من آنها را درک کردم یک دیسک سخت جامد (به جای دیگر این راهنما مراجعه کنید)؟ می بینید که علاقه مندان به فن آوری در فضای باز لوازم جانبی بسیاری را با خود دارند. به همین دلیل Pech Design’s Tech Pouch بهترین مورد برای همه موارد برای تمام تجهیزات مورد نیاز برای حمل سوخت کامل فن آوری است.

تعداد بی نظیری از جیب ها به سبک اوریگامی برای ذخیره کابل ها ، کارت های SD و حتی باتری ها ایده آل است و طراحی هوشمند حتی به شما امکان می دهد کابل شارژ را تغذیه کنید تا بتوانند چرخ دنده را به شما نشان دهند. نکته مهم این است که مواد مقاوم در برابر هوا همه چیز را خشک نگه می دارد و طراحی جمع و جور برای کشویی در چمدان دستی شما ایده آل است.

خرید کیسه Tech در آمازون – 48 دلار خرید کیسه Tech در Peak Design – 48 دلار

سه پایه مسافرتی با طراحی اوج

راهنمای هدیه تعطیلات: سه پایه مسافرتی با طراحی اوج

طراحی قله

گرفتن تأخیر غروب خورشید در بالای کوه زمان و حوصله زیادی می برد ، بنابراین به یک سه پایه خوب احتیاج دارید. Enter ، Tripod Tripod توسط Peak Design. همانطور که از نامش پیداست ، به طور خاص برای عکاسان در حال حرکت ایجاد شده است. طراحی سبک به اندازه جمع و جور و قابل کنترل برابر می شود ، اما ثبات و حداکثر بار (20 پوند) را در روند کار از بین نمی برد.

آنچه سفر سه پایه را از سایر رقبای (اغلب ارزان تر) متمایز می کند ، جزئیات کوچک است. Peak Design با زیرکی یک پایه موبایل را درون یکی از ستون ها قرار می دهد تا بتوانید حتی با تلفن خود عکس های پایداری بگیرید. همچنین تنها یک حلقه تنظیم وجود دارد ، بنابراین ماجراجو در زندگی شما مجبور نیست که از طریق پیچ ها و شماره گیری های گیج کننده زیادی حرکت کند.

خرید سه پایه مسافرتی در آمازون – 315 دلار خرید سه پایه مسافرتی در Peak Design – 315 دلار

دستکش حسی موجو

راهنمای هدیه تعطیلات: دستکش لمسی موجو

موجو

زمستان و فضای باز یعنی تعداد سرد. درصورت نیاز به استفاده از تلفن یا دستگاه حسگر ، این خوب نیست. اگرچه دستکش های زیادی در بازار وجود دارد که متناسب با صفحه نمایش هستند ، اما گزینه های مقرون به صرفه تر Mujjo برای ایجاد تعادل کامل بین سبک و قیمت را می پسندیم. ما دوست داریم که چندین گزینه وجود دارد ، بنابراین شما می توانید چیزی پیدا کنید که با هر کمد لباس زمستانی مطابقت داشته باشد. اگر عزیز شما در فضای باز بیشتر یک کاوشگر قطبی است ، گزینه های منزوی (و دو ایزوله) نیز وجود دارد.

حتما بخوانید:
صابون ذغال فعال چطور جوشهای پوستی را برطرف میکند؟

خرید دستکش موجو در آمازون – 35 دلار

G-Technology G-Drive موبایل SSD

راهنمای هدیه تعطیلات: G-Technology G-Drive Mobile SSD

فناوری G

تعطیلات با ایجاد خاطرات همراه است. امروزه ، حافظه بیشتر از یک ژامبون پخته چشمگیر عمو رون برای یک مگابایت است ، بنابراین او چیزی نمی گوید “من تو را دوست دارم” به جز اینکه 1 ترابایت موجودی سالم به آنها بدهد. SSD Mobile G-Drive انتخاب ماست ، زیرا همه چیزهایی را که شما از یک دستگاه خارجی مانند حافظه SSD و USB-C برای انتقال سریع نیاز دارید ، در اختیار شما قرار می دهد. نکته مهم این است که ، برای کسانی که فضای بیرونی را دوست دارند ، این محصول همچنین دارای درجه IP67 مقاوم در برابر آب و هوا است و تولیدکنندگان (بخشی از Western Digital) ادعا می کنند که ممکن است قطره هایی تا سه متر طول بکشد و در برابر خرد شدن 1000 پوند نیز مقاوم است. این برای ما بیشتر شبیه یک چالش به نظر می رسد.

خرید G-Drive Mobile SSD (1TB) در آمازون – 190 دلار خرید G-Drive موبایل SSD (1TB) در Walmart – 220 دلار

جام مسافرتی واگان

راهنمای هدیه تعطیلات: جام مسافرتی واگن

واگان

چه راهی بهتر برای علامت گذاری پایان روز در عناصر از دم کرده گرم. فنجان سفر ممکن است هوشمندترین ظرف نوشیدنی موجود نباشد ، اما برای انتخاب این فنجان متوسط ​​هوشمند فقط این کافی است. کافی است دم کرده را به مدت 30 دقیقه گرم کنید (یا در صورت روشن نشدن به مدت دو ساعت آماده شوید). علاوه بر این ، حاوی BPA نیست و به گونه ای طراحی شده است که کاملاً در بیشتر جا های لیوان اتومبیل جای می گیرد.

کت مردانه با سه چنگال کلمبیا مردانه

راهنمای هدیه تعطیلات: ژاکت سه چنگال کلمبیا Omni-Heat

کلمبیا

اگر هدیه شما به سرما حساس است (یا فقط دوست دارد همان جا که هست راه بروید) واقعاً سرد) سپس ژاکت Three Forks Black Dot از کلمبیا بهترین دارو است. با 280 دلار ، کمی گران است ، اما برای هر دلار احتمالاً در عوض حدود سه درجه گرما وجود دارد. خوب ، شاید خیلی زیاد نباشد ، اما فناوری Black Dot شامل “نقاط” آلومینیومی سیاه است که کلمبیا ادعا می کند هم نور منتشر و هم مستقیم خورشید را جذب می کند. و پوشش داخلی بازتابنده باعث می شود که گیرنده احساس کند که چیزی را با اسناد فضانورد حمل می کند.

علاوه بر این که به عنوان اسفنج برای نور خورشید عمل می کند ، جیب های بسیاری از هر شکل و اندازه وجود دارد که می توانید تمام فناوری خود را در آن ذخیره کنید (البته ایمن و گرم). این شامل یک جیب درون عمیق است که تخمین می زنیم بتواند یک بطری ویسکی گرم کننده زمستان را در خود جای دهد.

یک ژاکت با یک نقطه سیاه در کلمبیا بخرید – 280 دلار


منبع: shose-news.ir