[ad_1]

این تیم همچنین پشتیبانی از هرتز 90 هرتز را برای Oculus Link فراهم می کند ، که به شما امکان می دهد از برنامه Oculus PC بین 72 هرتز ، 80 هرتز و 90 هرتز جابجا شوید. Oculus Link را در سال 2019 راه اندازی کرد تا راهی برای اتصال هدفون Quest به بازی های رایانه ای کابلی به شما ارائه دهد. با اتصال به رایانه ، به تجربه Rift هدست های VR مستقل دسترسی خواهید داشت. این ویژگی اکنون از نسخه بتا خارج شده و به طور گسترده تری در دسترس خواهد بود.

علاوه بر قابلیت بازی 90 هرتز ، به روزرسانی نرم افزار همچنین شامل Oculus Move to the Quest و Quest 2 می باشد. Oculus Move که اولین بار فیس بوک در ماه سپتامبر رونمایی کرد ، یک ردیاب تناسب اندام داخلی برای پلتفرم است که می تواند به شما کمک کند پیگیری کنید که چگونه می توانید کالری خود را بسوزانید و چه مدت فعالیت خود را هنگام انجام بازی های VR انجام دهید صابر را بزنید. به تدریج اجرا می شود ، بنابراین ممکن است مجبور شوید کمی صبر کنید تا به دستگاه شما برخورد کند.

Oculus

Oculus

سرانجام ، Oculus اواخر این ماه App Gifting را منتشر می کند ، به شما امکان می دهد بازی ها یا تجربیات را از فروشگاه Oculus خریداری کنید و سپس آنها را برای دوست خود ارسال کنید. برای استفاده از ویژگی جدید ، کافیست به دنبال دکمه “خرید برای یک دوست” در وب سایت باشید یا آن را در منوی “بیشتر” برنامه تلفن همراه پیدا کنید.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir