امروزه این عبادت گاه خاطر قدرت های درمانگر برادر آندره را گرامی داشته و این همه عبادت کننده را در خود جای می دهد. شما می توانید بر اساس موقعیت کاری و تحصیلی و طی ادامه دوره های آموزشی به این کشور مهاجرت کنید. مصاحبه و آزمون حضوری برای برخی از رشته های فنی و حرفه ای در کشور مربوطه ( کانادا) برگزار می شود. او روغن سنت جوزف را به بدن بیماران در یک محراب چوبی کوچک که با دستان خود ساخته بود، می مالید. خطوط این منطقه در سال های اخیر محو شده است اما هم چنان بی طرف است. آهنگ باشکوه کل این ساختمان در سالن ورودی با فرشینه های اوبوسونی و مجسمه ای برنزی، آلومینیومی، ماهاگونی و سرامیک ها تکمیل شده است. پذیرش اقامت دائم کانادا در دو سه ماهه گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

مهاجرت به کانادا سرمایه گذاری
بطور مشابه افرادی که روی کاری که برای آن استخدام شده اند مالکیت و کنترل قابل توجهی داشته باشند نیز خود اشتغال در نظر گرفته می شوند. در نهایت در صورتی که تمامی مدارک شما تکمیل باشد، نهایتا ظرف مدت 6 ماه ویزای شما از سوی دولت کانادا صادر می شود. با نگاهی به مجموع پذیرش مهاجر در طی 12 ماهه گذشته تصویر واضح تری بدست می آوریم. بیش از یک میلیون معتقد در سال ۱۹۳۷ در مراسم خاکسپاری برادر آندره شرکت کردند مقبره او در یک سرداب نگهداری می شود که برای دیدن اهدایی های افراد درمان شده با معجزه و مخزنی از شمع های اهدایی ارزش سر زدن را دارد.

این عبادت گاه با ۱۲۴ متر ارتفاع گنبد آن از نظر اندازه بعد از گنبد سنت پیتر در رم است – میان ۱۹۲۴ و ۱۹۵۵ برای بزرگداشت سنت جوزف، سنت حامی کارگران، ساخته شده است. بلوار سنت لارنت در همان همسایگی مرز میان آنگلوکانادایی تا غرب و فرانسوی – کانادایی ها تا شرق را مشخص می کند و آنگلوفون ها آن را The Main نامیده و فرانسوی – کانادایی ها با اندکی تغییر La Main به آن می­گویند. عبادتگاه Oratoire St-Joseph (نمازخانه سنت جوزف) که زیری به آسمان خراش بالای دست مونت و در Cote des Neiges قرار دارد سالیانه تا ۲ میلیون زائر کاتالویک را جذب خود می کند. خرید ملک در کشوری خارجی بدون شک هیجان انگیز است، اما همه نمی­توانند از پس خرید خانه بر بیایند.

در منتهی الیه غربی میدان، خیابان پرنس آرکور یک مرکز خرید پیاده با سنگفرش است که بوتیک های و رستورانهای فراوانی دارد. در غرب بولوار سنت سارنت، محله چینیها که به دلیل ساخت و ساز شهری در اطراف Palais des Congres و Complex Guy-Favreau کوچک شده است در منطقه­ای پوشش بلوکی در اطراف خیابان de la Gouchetiere جای گرفته است. در قوانین جدید آلمان، به طور معمول افرادی که به مدت ۴ سال به صورت تماموقت مشغول به کار باشند، میتوانند اقامت دائم دریافت کنند. ، معمارت­های بازسازی شده ویکتوریای با پله های آهنی و خانه های بالکن دار با نمای (یک ساختمان­های مدرن و آجر قرمز این دانشگاه رقابت می کنند. بعد از پرداخت مبلغ قرارداد به فروشنده، سند و کلیدها توسط وکیل به خریدار داده می شود. در شمال مونت رویال و اطراف بازار جان تا لون در Place du| Marche du Noed (مترو جان – تالون) به دنبال ایتالیایی کوچک بگردید.

مهاجرت با دیپلم به کانادا
در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت پذیرش مهاجرین در کانادا.

ایندکسر