بهترین سریال های خارجی از نظر بینندگان [ آپدیت 2021 ]

«ماهی مرکب» را در حال حاضر میتوان موفقترین سریال چند سال اخیر در نظر گرفت، این میتواند درس خوبی برای تهیهکنندههای محافظهکاری باشد که همیشه از ریسک میترسند. بدتر از آن این است که فیلم پایان کینگ را که در آن باشگاه بازندگان اساسا پنی وایز را تا سر حد مرگ مورد زورگویی قرار میدهند را کنار میگذارد. آنیا تیلور جوی در مصاحبهای گفت که قبل از بازی در این نقش، اطلاعاتش از شطرنج در حد صفر بوده است. این بسیار لاوکرافت است و میتواند در کتاب موثر واقع شود، اما وقتی با افکتهای اوایل دهه ۹۰ و بودجه سریال تلویزیونی سروکار دارید، چیزی که به دست میآورید موجودی است که بهترش را حتما در فروشگاههای محلی میتوانید پیدا کنید! دانلود راحت و بی دردسر فیلم و سریالهای سایت به صورت کاملا مستقیم ، تک لینک ، قابلیت ادامه دانلود کامل ، بدون هیچ گونه قطعی و یا افت سرعت و با حداکثر سرعت دانلودی که ADSL شما دارد و 32 کانشکن فعال برای IDM که در سایتهای دانلود فیلم بی نظیر است ! راکی و الکس در جستجوی فرار پس از اینکه نورمن دوستشان را میکشد، به زیرزمین میروند و زنی ربودهشده را میبینند که گروگان گرفته شده و بدون رضایت او توسط نورمن در اقدامی انتقامجویانه به اتهام کشتن دخترش در یک تصادف رانندگی، حامله شده است.

حالا نورمن بدون جایگزین برای دختر جدیدش، سعی میکند راکی را جایگزین او کند و سعی میکند او را با یک پمپ پر از منی خود باردار کند. حالا تصور کنید که این آنتولوژی ترسناک و بینقص درست در ثانیههای پایانی دست از تلاش میکشد و فیلم را به حال خود رها میکند. در این مقاله به معرفی بهترین فیلم های تام هاردی پرداختهایم. درکل این سریال یک اثر منحصر به فرد است که نه مانند Game of Thrones قسمت های آخر هر فصل جذاب به پایان برسد یا مانند True Detective دائما در حال نوسان برای ایجاد هیجان باشد. البته قسمتهایی از آینده (ماجراهایی که برای وی بعد از اتمام رابطهاش با والتر وایت در برکنیگ بد اتفاق افتاد) نیز به نمایش در میآید. در برزیل دختری به نام آنجل زندگی میکند که ناصر ان را با نامزد قبلیاش اشتباه میگیرد و… در حالی هالووین میکُشد با اقتدار به فاتح باکس آفیس این هفته بدل شد که آخرین دوئل، فیلم جدید ریدلی اسکات، شکست سنگینی را تجربه کرد. پانته آ بهرام در این فیلم با موهای تراشیده حضور دارد.

حتما بخوانید:
5 بسیار مفید مفید لباس بچگانه پیشنهادات برای شرکت های کوچک

در لیست بهترین سریال های خارجی این سریال حس متفاوتی دارد و نسبت به دیگر ژانرها موضوع تلخ آینده مرموز انسان ها را در مورد وابستگی به تکنولوژی به تصویر میکشد که با علاقه بیننده به تکنولوژی در روند این سریال این حس دائما تشدید میشود. دیوید سیمون و اد برنز با اقتباس از رمان فیلیپ روث مجموعهای برای شبکه اچبیاو ساختهاند که مخاطب را مجذوب خود میکند. اقتباس سینمایی ۲۰۱۷ از «آن» نوشته استیون کینگ چیزهای زیادی را نسبت به منبع اصلی تغییر میدهد، اما به دیدگاه کلی کینگ وفادار است. ایده اصلی سریال مرتبط با جهان موازی و نظریه دنیاهای چندگانه است. البته این پایان در نسخه اولیه فیلم بود که مجبور به پایانبندی مجدد شدند، و پایان اصلی همان پایانی است که اگر امروز فیلم را ببینید، آن را خواهید یافت. دو دوست، ماری و الکس، برای یک آخر هفته به دیدن والدین الکس میروند که یک قاتل زنجیرهای ظاهر میشود و تمام خانواده الکس را قتل عام میکند و دو دختر را مجبور به فرار میکند. اگر دنبال یک سریال متفاوت میگردید که ایده آن ناب باشد و پیشبینی آینده آن ممکن نباشد باید Dexter را انتخاب کنید، دکستر به حدی ایده جذابی دارد که هر کس را مجاب به دیدن حداقل چند اپیزود از خود میکند، این سریال داستان فردی است، که در قتل ها به بخش جنایی پلیس کمک میکند در حالی که خودش شبها به مجازات افراد گناهکار میپردازد و آنها را به طرز دقیقی تکه تکه میکند ودر اقیانوس میاندازد، تم روانشاسی این سریال بسیار بالا میباشد و بازی مایکل سی هال ( Michael C. Hall ) به عنوان یک فرد که احساسات را به خوبی نمیشناسد و کاملا خونسرد مراحل زندگی و حتی قتل هایش انجام میدهد شما را شوکه خواهد کرد.

حتما بخوانید:
اخذ جواز کسب ثبت شرکت ویونا

قسمت پایانی این گلچین ترسناک «وی/ اچ/ اس/ ۲» اساسا مجموعهای از «نشانهها» است که برای بیان یک داستان کامل کنار هم قرار گرفته است. منطق پایانی میگوید همه انسانها را در فیلمهای ترسناک بکشید! و با این حال، اگرچه تقریبا همه کسانی که در ساختن فیلم اول دست داشتند برای این دنباله بازگشتند، «آن بخش دوم» یک آشفتگی عجیب است. همه اینها زمانی که دوقلوهای به دنیا می آیند که قدرت بینایی دارند تغییر می کند. در پایان فیلم، مایک با بازی کیوسک، یک محقق و نویسنده ماورالطبیعه، از مصیبت خود در اتاق جنزده ۱۴۰۸ در هتل دلفین جان سالم به در میبرد و از شعلههای آتش اتاق ویران شده بیرون آمده و آماده است تا تکههای زندگی از هم پاشیده خود را دوباره سر هم کند. بهگونهای که اصلا عجیب نیست که رحیم درست به صراحت همین دیالوگ: «ناچار شدم»، ناچار بشود به توصیه راننده تاکسی، به دروغ معشوقه خود را وارد یک نمایش کند و درست بازتابی بشود از همان کاری که دستگاه زندان با او کرده است. اگر منصف باشیم، پایان کینگ جایی که بازندهها با یک بیگانه عنکبوتی غول پیکر میجنگند و قلبش را میشکافند بهترین هم نیست. مشکل این است که پایان فیلم تقریبا از هر جهت ناامیدکننده است و اصلا نیازی هم نبود با این شکل پایان یابد!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دانلود فیلم 47 meters down لطفا از صفحه ما بخواهید.