بهترین ردیاب حیوانات خانگی + (امکانات، خرید و نحوه استفاده)

ردیاب حیوانات جی کی 130 مانند ردیاب دیاگی دارای یک باتری داخلی قدرتمند با درگاه شارژ USB است و یک نشانگر اختصاصی برروی محصول دارد. نشانگر نوری محصول در حین شارژ کامل و یا کم شدن میزان انرژی باتری اطلاع رسانی های لازم را به شما نمایش می دهد. ردیاب قلاده ای GK130 با اتصال به دور گردن حیوانات اهلی یا وحشی می تواند موقعیت لحظه حیوان خانگی تان را به شما نمایش دهد. ردیاب حیوانات دستگاهی کاربردی و مفید است که به وسیله آن می توان از وضعیت و موقعیت مکانی حیوانات خانگی و حیوانات مزرعه اطلاع پیدا کرد.

در کل بهترین رویکرد برای افراد صاحب گونه های مختلف حیوانات استفاده از یک ردیاب حیوانات برای تامین امنیت و اطلاع از موقعیت مکانی آنهاست. همچنین طیف وسیعی از سطوح مختلف پشتیبانی وجود دارد. همچنین این دستگاه هوشمند زمان رفت و آمد دقیق مارا با در نظر گرفتن ترافیک نشان می دهد تا به موقع به قرارهایمان برسیم. دستگاه رهیاب این قابلیت را دارد که به صورت صوتی به ما راه را نشان دهد که در اثر نگاه کردن به دستگاه حواسمان پرت نشود و دچار سانحه نشویم. وقتی حیوانی در زندگی افراد سهیم می شود، کم کم نقش میگیرد و ارزشمند میشود تا جایی که اگر روزی به هر دلیلی دیگر نباشد، افراد نبود او را در زندگی خود احساس میکنند و ممکن است در مقاطعی دچار افسردگی نیز بشوند.

گاهی حیوانات نقش کاربردی دارند و گاهی هم نقش عاطفی را در زندگی انسان ایفا میکنند. افرادی بسیاری در خانه یا محیط زندگی خود حیوانات گران قیمتی مانند اسب های مسابقه ای را نگهداری می کنند. آنها هنوز هم می توانند به حیوان خانگی گمشده کمک کنند تا به صاحب خود برگردد، اما اگر می خواهید محل نگهداری حیوان خانگی خود را در زمان واقعی بدانید، به یک ردیاب حیوان خانگی احتیاج دارید. این ماژول دارای یک تراشه GPS در داخل خود است که سیگنالی را که توسط ماهواره های GPS پخش می شود و در مدار زمین قرار دارند، برای تعیین محل حیوان خانگی بدست می آورد.

حتما بخوانید:
سامسونگ نسخه 110 اینچی تلویزیون MicroLED 'Wall' خود را منتشر می کند

GK130 به گونه ای طراحی شده تا پس از نصب و فعالسازی دستگاه به محض دور شدن حیوان از محدوده امن پیامک های اطلاع رسانی برای مالک ارسال گردد. یکی از بهترین امکانات ردیاب های حیوانات امکان تعریف محدوده امن برای حیوان است. غیره از یک محدوده مشخص خارج شد به صاحب حیوان از طریق ردیاب گردن حیوان یک پیام هشدار ارسال شود. استفاده کرد، استفاده از این ردیاب ها در باشگاه های پروش و نگهداری است میشه استفاده کرد تا خیالتون از گم شدن و یا دزدیده شده اسب میکروچیپ ردیاب حیوانات ها راحت باشه. کوچکترین دستگاه ها فقط داده ها را ذخیره می کنند و آنها را منتقل نمی کنند (اصطلاحاً برچسب های بایگانی) بنابراین پرنده برای بارگیری داده ها باید دوباره صید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet