[ad_1]

این برنامه ، همراه با دستورالعمل های تناسب اندام ساخته شده به صورت حرفه ای در صورت درخواست ، انعطاف پذیری و سایر ویژگی های ضروری را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، می توانید برخی تمرینات را از یک برنامه آموزشی تغییر داده و غیرفعال کنید. این برای هر کسی که می تواند از آسیب دیدگی خود بهبود یابد یا برای افرادی که تجهیزات خاصی برای تناسب اندام در منزل ندارند ، اما هنوز هم می خواهند سایر تمرینات را به صورت یک مجموعه انجام دهند بسیار عالی است. حتی خنک تر ، اگر دوست دارید با موسیقی تمرین کنید ، می توانید به ویژگی Beat Sync ریتم موسیقی خود را متناسب با سرعت تمرین خود تنظیم کنید تا نتایج بهینه داشته باشد. سرانجام ، این برنامه با سیستم پیشرفته برنامه ریزی وعده های غذایی ارائه می شود ، ایده آل برای هر کسی که در کاهش وزن یا افزایش وزن جدی است و همچنین تمرینات فقط صوتی را برای کسانی که می خواهند در حیاط خانه یا پارک محلی عرق کنند ، ارائه می دهد.

چه بخواهید و چه نخواهید ، ورزش برای یک زندگی پربار ، شاد و سالم بسیار مهم است. هر کسی که نیاز به انگیزه یا دستورالعمل اضافی دارد ، اما نمی تواند به کلاسهای تناسب اندام شخصی برود ، می تواند با یک برنامه تناسب اندام به اهداف تناسب اندام خود برسد. اشتراک مادام العمر برای جیلیان مایکلز: برنامه تناسب اندام ، معمولاً 449 دلار ، فقط با مدت محدود 150 دلار یا 66 درصد تخفیف به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر