برای برنامه تناسب اندام جیلیان مایکلز در طول زندگی 300 دلار پس انداز کنید


این برنامه ، همراه با دستورالعمل های تناسب اندام ساخته شده به صورت حرفه ای در صورت درخواست ، انعطاف پذیری و سایر ویژگی های ضروری را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، می توانید برخی تمرینات را از یک برنامه آموزشی تغییر داده و غیرفعال کنید. این برای هر کسی که می تواند از آسیب دیدگی خود بهبود یابد یا برای افرادی که تجهیزات خاصی برای تناسب اندام در منزل ندارند ، اما هنوز هم می خواهند سایر تمرینات را به صورت یک مجموعه انجام دهند بسیار عالی است. حتی خنک تر ، اگر دوست دارید با موسیقی تمرین کنید ، می توانید به ویژگی Beat Sync ریتم موسیقی خود را متناسب با سرعت تمرین خود تنظیم کنید تا نتایج بهینه داشته باشد. سرانجام ، این برنامه با سیستم پیشرفته برنامه ریزی وعده های غذایی ارائه می شود ، ایده آل برای هر کسی که در کاهش وزن یا افزایش وزن جدی است و همچنین تمرینات فقط صوتی را برای کسانی که می خواهند در حیاط خانه یا پارک محلی عرق کنند ، ارائه می دهد.

چه بخواهید و چه نخواهید ، ورزش برای یک زندگی پربار ، شاد و سالم بسیار مهم است. هر کسی که نیاز به انگیزه یا دستورالعمل اضافی دارد ، اما نمی تواند به کلاسهای تناسب اندام شخصی برود ، می تواند با یک برنامه تناسب اندام به اهداف تناسب اندام خود برسد. اشتراک مادام العمر برای جیلیان مایکلز: برنامه تناسب اندام ، معمولاً 449 دلار ، فقط با مدت محدود 150 دلار یا 66 درصد تخفیف به فروش می رسد.

حتما بخوانید:
قیمت الکترود میکا و آما

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید