بخش جدید آهنگسازان Spotify شما را در پشت موسیقی قرار می دهد


طی چند سال گذشته ، Spotify تلاش مشترکی کرده است تا توجه بیشتری به تولیدکنندگان موسیقی و ترانه سرایان داشته باشد. و به درستی ، هر دو گروه از متخصصان نقشی اساسی در روند خلاقیت بازی می کنند و با هنرمندان و خود گروه ها همکاری می کنند. امروز ، سرویس پخش جریان جدید Songwriters Hub را در داخل برنامه های خود راه اندازی می کند. این برگه به ​​عنوان یک دسته در برگه مرور ظاهر می شود ، در آنجا نسخه های جدید و سایر برگه های محبوب را پیدا خواهید کرد.

Spotify تمرکز خود را بر تولیدکنندگان و ترانه سرایان از سال 2018 آغاز کرد ، زمانی که شروع به نشان دادن اعتبار براساس متادیتای شرکت های ضبط کرد. از اوایل فوریه ، این شرکت آزمایش بتا را برای نویسندگان صفحه آغاز کرد. این سرویس می گوید تاکنون این پروفایل ها و کلیک ها بر روی آهنگ ها بیش از 127 میلیارد جریان را “جمع” کرده است. این شرکت امروز در حال گسترش تعداد این صفحات است و نمایه هایی برای Sia ، Ant Clemons ، Bebe Rexha ، Gregg Wattenberg ، Noonie Bao ، Ashley Gorley و Irving Berlin به ترانه سرایانی که در آنجا هستند اضافه می کند.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>