[ad_1]

با ثبت نام به عنوان یک عضو ، فقط 24 دلار برای عضویت یک ساله در Sam’s Club پرداخت خواهید کرد. و هنگامی که اولین خرید خود را در باشگاه انجام می دهید ، هنگامی که این موارد را در سبد خرید خود دارید ، یک مرغ فصلی رایگان (به ارزش 5 دلار) و 8 کیک کیک Gourmet (به ارزش 8 دلار) دریافت خواهید کرد. حتی بهتر ، شما همچنین یک کارت خانگی رایگان دریافت خواهید کرد تا بتوانید پس انداز اضافی در مورد کالاهای ارزان قیمت را نیز بدست آورید.

این معامله که فقط برای اعضای جدید در ایالات متحده موجود است ، برای هر کسی که در یک شهر بزرگ زندگی می کند عالی است. از آنجا که در بسیاری از شهرها هنوز نوعی قفل یا نظم امن تری در خانه دارند ، پس از عضویت در این سایت می توانید از طریق SamsClub.com از طریق SamsClub.com از طریق امنیت و آسایش منزل خود با کیفیت بالاتر مواد غذایی ، کالاهای خانگی ، لوازم الکترونیکی و موارد دیگر را خریداری کنید. .

عضویت Sam’s Club فقط 28.88 دلار + معامله رایگان کیک و کیک 57 دلار Rotisserie فقط با کد CMSAVE20 برای مدت زمان محدود 24 دلار فروخته می شود.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر