با این دوره ها در هر زمان AWS ، Cisco و CompTIA را بیاموزید


اگر می خواهید اشتیاق خود به فناوری را به یک حرفه پایدار تبدیل کنید ، یادگیری مفاهیم ، مهارت ها و فناوری هایی است که شما را برای موفقیت در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات آماده می کند ، ایده ای هوشمندانه است. خوب ، این دقیقاً همان چیزی است که شما می توانید با این بسته دوره های آنلاین انجام دهید. بسته 2021 All-in-One AWS ، Cisco & CompTIA Super Certification Bundle شما را آموزش می دهد تا به یک تکنسین درجه یک ، متقاضی و با کلاس های پیشرو در مهارت های فناوری اطلاعات و فناوری تبدیل شوید.

این بسته شامل 22 دوره عظیم است که می توانید در هر زمان و هر مکان مشاهده کنید. به عبارت دیگر ، شما می توانید انتخاب کنید که چه زمانی آموزش شما اتفاق می افتد ، چه قبل یا بعد از کار ، آخر هفته ها یا چند دقیقه فرصت برای ماندن دارید. برخی از دوره ها مفاهیم و مهارت های اساسی در پشت رایانش ابری ، داده های بزرگ و امنیت اطلاعات را به شما آموزش می دهند. همراه با این دوره ها ، شما همچنین با فن آوری های خاصی مانند خدمات وب آمازون (AWS) و Google Cloud Platform (GCP) برای محاسبات ابری آشنا خواهید شد تا برای گواهینامه های خاص حرفه ای آماده شوید. بنابراین ، این بسته یک پایه مفهومی قوی و همچنین آموزش های تخصصی برای کمک به شما در آماده سازی برای امتحانات حرفه ای و آسها فراهم می کند ، که اعتماد شما را از نظر کارفرمایان افزایش می دهد.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>