این هکر به دلیل پورنوگرافی کودکان ، نقض داده ها توسط نینتندو ، به سه سال زندان محکوم شده است


رایان هرناندز ، جوان 21 ساله ای که سالها به سرورهای نینتندو هک کرده بود ، امروز به جرم هک و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان به سه سال زندان محکوم شد. ساکن پالمدیل ، کالیفرنیا در ژانویه سال 2020 به جرم هردو اتهام اعتراف کرد و در آوریل بعدی در ابتدا محکوم شد ، اما دادگاه به دلیل تأخیر دادگاه مربوط به COVID به تعویق افتاد. وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای گفت ، به عنوان بخشی از این حکم ، وی همچنین 259،323 دلار “برای هزینه های حذف ناشی از رفتار خود” به نینتندو پرداخت خواهد کرد.

هرناندز به دلیل تلاش های جسورانه هک کردنش ، که به طور جدی از زمانی که هنوز خردسال بود ، آغاز شد ، در کل جامعه بازی شناخته شد. طبق گفته DoJ ، هرناندز و یک همکار ناشناس یک کارمند نینتندو را در سال 2016 استخدام کردند و از اعتبارنامه خود برای دسترسی به پرونده های محرمانه شرکت ، از جمله اطلاعات مربوط به نینتندو سوییچ منتشر نشده در آن زمان استفاده کردند. پس از پایان تحقیقات FBI ، ماموران برای تلاش برای مقابله با هک های آینده با خانواده او تماس گرفتند ، اما هرناندز چندین جدول اطلاعات داخلی را بین سال های 2018 و 2019 ادامه داد و منتشر کرد.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>