این هدست های 100 دلاری بلوتوث 43 دلار برای Cyber ​​Monday است


این هدفون های بی سیم ، جایزه نوآوری CES 2020 ، از درایورهای سلولزی ترکیبی ویژه برای صدای عالی برخوردار هستند. به این معنی که شما به راحتی می توانید از آهنگ ها و پادکست های مورد علاقه خود با صدای شفاف لذت ببرید. همچنین به لطف کیفیت صدای شفاف و عالی آن ، ناشی از فناوری پیشرفته مکالمه چهار میکروفون ، یک تجربه تماس عالی خواهید داشت.

این جفت هدفون به شما اطمینان می دهد که هنگام آموزش در عناصر متصل باشید. این هدفون دارای امتیاز IPX7 برای حفاظت از آب و فناوری SweatShield است ، بنابراین می توانید از آنها در سخت ترین فعالیت ها استفاده کنید.

سرانجام ، EarFun Air تجربه صوتی راحت تری را ارائه می دهد. این هدفون با کنترل موسیقی ، مکالمه و یک دستیار صوتی در نوک انگشتان شما را در صندلی راننده قرار می دهد. هدفون و کیف شارژ به همان اندازه با ارزش ، حداکثر 35 ساعت عمر باتری را برای شما فراهم می کند ، ایده آل برای هر کسی که مسافرت می کند یا روزها را در خانه خارج از خانه می گذراند.

هدفون های بی سیم به امری عادی تبدیل شده است ، که برای مصرف کنندگان که می خواهند از هدفون های با سیم قدیمی به تجهیزات جدیدی که آزادی بیشتری و کیفیت صدای بالاتر ارائه می دهد ، ارتقا یابد ، بسیار جالب است. هدفون EarFun Air True Wireless BT 5 ، معمولاً 99 دلار ، برای مدت زمان محدودی 43 دلار به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر در مورد محصولاتی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
زیرساخت های صنعتی 4 کشور مورد حمله قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید