این میز گرد بلوتوثی Altec 52 دلار برای جمعه سیاه است


ALT-500 یک صفحه گردان سه سرعته کمربند محور است که به شما امکان می دهد موسیقی را به روشی خوب و قدیمی تجربه کنید. شما می توانید مجموعه وینیل خود را با آن بچرخانید و به لطف دو بلندگوی استریوی داخلی ، کاست قلم ، ترانسفورماتور DC12V و آداپتور 45RPM از لذت غنی موسیقی لذت ببرید. به عبارت دیگر ، این یک روش سنتی برای تجربه موسیقی را ارائه می دهد – همه با زیبایی مینیمال و مدرن ، و آن را به یک لوازم جانبی خارق العاده برای هر اتاق تبدیل می کند.

این گرامافون مینیمالیستی همچنین از طریق خروجی های بلوتوث و RCA موسیقی پخش می کند. این بدان معنی است که شما می توانید تلفن های هوشمند ، لپ تاپ ، رایانه لوحی یا سایر دستگاه های بلوتوث خود را با صفحه چرخان جفت کنید تا موسیقی را به راحتی از برنامه های مورد علاقه خود پخش کنید. و خروجی های RCA به شما امکان می دهد تا صفحه چرخان را به سیستم خانه خود متصل کنید. این بدان معناست که شما با این صفحه مدرن مینیمالیستی مدرن که ویژگی های مناسب را ارائه می دهد ، از هر دو جهان بهترین بهره را می برید.

افرادی که عاشق موسیقی هستند از وجود یک پخش کننده موسیقی خاص در زندگی خود قدردانی می کنند و صفحه گردان Altec Lansing ALT-500 تعادل بسیار خوبی در برخورد با تجربه شنیدن کلاسیک و مدرن بدست می آورد. معمولاً 150 دلار ، برای مدت محدود 52 دلار با کد کوپن BFSAVE20 به فروش می رسد.

حتما بخوانید:
پرشر سوئیچ - ژرمن الکتریک

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید