اکنون Fortnite تماس های ویدیویی Houseparty را با رایانه های شخصی ، PS4 و PS5 ارائه می دهد


Houseparty می خواهد نحوه ارتباط افراد هنگام انجام بازی های ویدیویی را تغییر دهد. این شرکت که سرویس چت ویدیویی اجتماعی را در macOS ، iOS ، Android و Chrome ارائه می دهد ، هم اکنون با آن ادغام شده است Fortnite. این بدان معناست که شما می توانید پیروزی را هنگام مکالمه با دوستان و مهمتر از همه دیدن چهره آنها بر روی صفحه دنبال کنید. با این حال ، شما باید برنامه Houseparty را بر روی دستگاه iOS یا Android خود نصب کنید. (تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما اساساً به عنوان وب کم عمل می کند.) سپس ، پس از پیوند دادن حساب های Houseparty و Epic Games ، می توانید هنگام بازی روی رایانه ، کنسول PlayStation 4 یا PlayStation 5 تماس ویدیویی برقرار کنید.

در مورد سایر سیستم عامل ها مانند Xbox و Nintendo چطور؟ در حال حاضر ، آنها سازگار نیستند. “اگر بتوانیم از سیستم عامل های بیشتری در آینده پشتیبانی کنیم ، به همه اطلاع خواهیم داد” Fortnite تیم در بیانیه مطبوعاتی گفت.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>