اکنون گوگل دارای ابزارهای iOS برای Gmail ، Drive و Fit است که موارد بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد


با این حال ، به نظر می رسد Gmail ممکن است از چیزی استفاده کند. همانطور که از عکس صفحه به اشتراک گذاشته شده توسط Google مشاهده می کنید ، می توانید از ابزارک جدید آن برای جستجوی صندوق ورودی خود و شروع به نوشتن ایمیل استفاده کنید. همچنین اگر به نماد برنامه نگاه کنید ، تعداد پیام های خوانده نشده ای را که از قبل می توانید مشاهده کنید نشان می دهد.

گوگل

این شرکت همچنین در حال کار بر روی گجت های Gcal و Chrome است. اولی به شما یک نمای کلی از قرارهای آینده می دهد. لمس کردن یکی از نمادهای رویداد کدگذاری شده به شما امکان می دهد تقویم کامل خود را مشاهده کنید. در ضمن ، Chrome به شما امکان می دهد URL را جستجو کنید یا وارد کنید ، یک برگه را در حالت ناشناس باز کنید ، یک جستجوی صوتی انجام دهید و یک کد QR اسکن کنید. گوگل می گوید نسخه کوچکتر این ابزار “با کمی تعجب ماقبل تاریخ” ارائه می شود. من در مورد شما نمی دانم ، اما من نمی توانم صبر کنم تا Chrome Dinosaur را در صفحه اصلی خود ببینم.

ابزار Google Chrome

گوگل

از امروز می توانید ابزارهای Gmail ، Drive و Fit را به صفحه اصلی iPhone و iPad خود اضافه کنید. تقویم در طی چند هفته آینده در دسترس خواهد بود ، در حالی که Chrome سال دیگر در دسترس همه خواهد بود – اگرچه می توانید نسخه بتا را روی تلفن خود نصب کنید.


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
نحوه فروش لباس بچگانه

دیدگاهتان را بنویسید