اپل هزینه های فروشگاه App کمتری را برای توسعه دهندگان مشاغل کوچک راه اندازی می کند


طبق گفته ، اپل کارمزد کمتری را از برخی از شرکت کنندگان خود در فروشگاه App برای مشاغل کوچک آغاز کرده است AppleInsider. این غول فناوری از این برنامه در ماه نوامبر رونمایی کرد و به توسعه دهندگان با درآمد کمتر از 1 میلیون دلار در سال برای کاهش هزینه های App Store پیشنهاد می کند. به جای پرداخت 30 درصد کارمزد ، شرکت کنندگان فقط باید 15 درصد برای خرید و فروش درون برنامه ای پرداخت کنند. غول فناوری از اوایل دسامبر پذیرش ثبت نام خود را آغاز کرد و برنامه قرار بود از اول ژانویه 2021 شروع شود. به نظر می رسد که ممکن است اپل تصمیم گرفته باشد شروع کار را حداقل برای برخی از توسعه دهندگان ، زودتر انجام دهد.

پسندیدن AppleInsider یادآور شد ، بنیانگذار نرم افزار ظاهری ، یعقوب گوربان و چندین شرکت کننده دیگر نشان دادند که هزینه های کاهش یافته برنامه از قبل برقرار است. Gorban این اطلاعات را با چندین عکس از صفحه نمایش در توییتر منتشر کرد:


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>