اوبر واحد خودران خود را به یک استارتر مستقل آرورا می فروشد


همانطور که انتظار می رفت ، اوبر واحد خودران خود را می فروشد. روز دوشنبه ، این شرکت فروش گروه فن آوری های پیشرفته (ATG) خود را به Aurora Innovation ، یکی از رقبای قبلی خود در فضای خودمختار ، تأیید کرد. به عنوان بخشی از این معامله ، اوبر 400 میلیون دلار در شفق قطبی سرمایه گذاری خواهد کرد ، مدیر عامل شرکت دارا خسروشاهی به عضویت هیئت مدیره استارتاپ می رود. در واقع ، اوبر به آرورا می پردازد تا لشکر را از دست آن خارج کند. در آینده نزدیک ، این پرتاب از تخصص ATG در مورد کامیون خودران که در حال کار است استفاده می کند. تاکسی های ربات بعداً وارد بازار می شوند و Uber این فناوری را از Aurora صادر می کند.

کریس اورمسون ، مدیرعامل Aurora گفت: “با افزودن ATG ، Aurora تیم و فن آوری فوق العاده قدرتمندی خواهد داشت ، راهی روشن به بازارها و منابع مختلف برای ارائه.” “به عبارت ساده ، Aurora شرکتی در بهترین موقعیت برای ارائه محصولات خود-مدیریتی مورد نیاز برای حمل و نقل ، تدارکات و ایمنی ، مقرون به صرفه تر و ارزان تر خواهد بود.”


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>