انگلیس در حال ایجاد آژانس نظارتی جدیدی برای Big Tech است

[ad_1]

انگلیس قصد دارد آژانس نظارتی جدیدی را برای شرکت های بزرگ فناوری مانند Google و Facebook ایجاد کند. از آوریل 2021 ، واحد تازه تعیین شده بازارهای دیجیتال (DMU) ، که بخشی از سازمان رقابت و بازارهای موجود (CMA) خواهد بود ، کدی را معرفی می کند که محدودیت های جدیدی را برای بزرگترین سیستم عامل های فناوری و همچنین تجربه ایجاد می کند. برای ایجاد شرایط برابر تر برای رقبای کوچکتر.

اگرچه این کد هنوز معرفی نشده است ، اما برای کنترل بیشتر کاربران بر داده ها و حذف محدودیت هایی که استفاده از سیستم عامل های رقیب را دشوار می کند ، ایجاد می شود. همچنین می تواند به مردم این فرصت را بدهد تا تصمیم بگیرند که آیا در معرض تبلیغات شخصی هستند. برای اجرای کد ، DMU قدرت مسدود کردن و نادیده گرفتن تصمیمات شرکت های بزرگ فناوری را دارد. اگر آنها با بخشنامه های آن مطابقت نداشته باشند ، قدرت جریمه آنها را نیز دارد.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
اپل در به روزرسانی آینده قول پشتیبانی از کنترلر X / S Xbox Series را می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet