[ad_1]

انگلستان استراتژی خود را برای Huawei معکوس کرده و در اوایل سال جاری گفته است که تحت فشار آمریکا برای جلوگیری از فناوری Huawei در شبکه های 5G خود قرار نمی گیرد. در ژوئیه سال 2020 ، دولت فاش کرد که در حال کار بر روی پیشنهاداتی برای ممنوعیت استفاده از تجهیزات جدید Huawei 5G و تسریع در حذف تجهیزات موجود است. این تصمیم پس از معرفی تحریم های ایالات متحده در ماه مه ، که فناوری ایالات متحده را از محصولات هواوی ممنوع اعلام کرد.

در اوایل این ماه ، هواوی از انگلستان خواست که از تصمیم خود عقب نشینی کند و معاون رئیس جمهور ویکتور ژانگ گفت که این تصمیم “با انگیزه برداشت آمریکایی از هواوی است ، نه انگلیس”. این شرکت افزود که این محدودیت ها با افزایش هزینه ها و “تعمیق” بر انگلیس تأثیر منفی می گذارد[ing] شکاف دیجیتالی “

دولت انگلیس همچنین از “استراتژی متنوع تنوع زنجیره تامین 5G” جدید برای رونمایی از عرضه کنندگان جدید به بازار ارتباطات از راه دور 5G رونمایی کرده است. این شامل ایجاد آزمایشگاه ملی ارتباطات از راه دور به ارزش 250 میلیون پوند (332 میلیون دلار) از دیگر اقدامات است. داودن گفت: “ما همچنین در حال انتشار استراتژی جدیدی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم هرگز برای عملکرد روان و ایمن شبکه های خود به تعداد زیادی از ارائه دهندگان خدمات ارتباط از راه دور وابسته نخواهیم شد.”

[ad_2]

منبع: shose-news.ir