انجمن Libra به انجمن Diem تغییر نام داده است


پروژه ارز رمزنگاری شده فیس بوک به عنوان یک سیستم بلند پروازانه پشتیبانی شده توسط تعدادی ارز جهانی برای کاهش هزینه ها با جریان نقدی جهانی آغاز شد. اما پس از یک سال انتقاد و اعتراض نهادهای نظارتی به چند دلیل ، این پروژه کوچک شد. دور از هدف اصلی ساخت یک واحد پول واحد جهانی ، جاه طلبی Diem محدود به فعالیت در مقام پردازنده پرداخت بود.

یکی از بزرگترین اعتراضات به منطقه اصلی Libra این بود که می تواند جرم مالی را مجاز بداند ، و فیس بوک سعی کرد با کارمندان جدید Diem پاسخ دهد. این نهاد تعدادی از سیاستمداران ارشد سابق و عوامل دولتی را برای اداره گروه استخدام کرده است ، از جمله کریستی کلارک ، سی و پنجمین نخست وزیر بریتیش کلمبیا. استیو بانل ، وکیل سابق آمریکایی ، که به عنوان مدیر ارشد حقوقی منصوب شده است ، به او پیوست. هر دو به استوارت لوی گزارش می دهند که تا ماه مه در HSBC مدیر CLO بود و قبلاً در وزارت خزانه داری جورج دبلیو بوش کار می کرد.

دکتر دالیا مالخی ، کهنه کار مایکروسافت و VMWare ، به عنوان مدیر ارشد فناوری به این شرکت پیوسته است.

ممکن است اتفاق بیفتد که استخدام تعدادی از سیاستمداران سابق به نوعی در باز کردن درهای سالن قدرت که تاکنون بسته مانده است ، کمک کند. مرجع اعلام کرد که بحث هایش با FINMA “فعال و مثمر ثمر” است زیرا تلاش می کند تا بستری برای “معاملات فوری ، ارزان و بسیار امن” فراهم کند.

حتما بخوانید:
7 نکته کلیدی در طراحی ساختمان مسکونی - مجله املاک داران


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید