امکانات داخلی این کیوسک ها چیست؟

سرمایش ، گرمایش ، تهویه مطبوع و تهویه در ساختمان ها با کاربری های گوناگون ازجمله انتقال حرارت و برودت ، فشار و کیفیت هوای داخل را به سطح استاندارد و مورد نظر می رساند. بدون وجود سیستمهای تهویه مطبوع ، کاربری ساختمان های مختلف از جمله ساختمانهای آموزشی ، اداری ، مسکونی ، تجاری ، و تفریحی مختل میگردد و در کاربریهای بهداشتی و بیمارستانی جان انسانها به خطر میافتد. طراحی سیستم های تهویه مطبوع از زیر شاخه های مهندسی مکانیک است که بر پایه اصول مکانیک سیالات ، ترمودینامیک و انتقال حرارت استوار است. شما باید تمام سیستم های برقی قدیمی را با شکافتن دیوار ها تغییر می داد یا از کابل های روکار استفاده می کردید. بطور مثال در مراحل پیش تولید و طراحی ممکن است خریدار چندین بار درخواست تغییر طرح را داده تا به نظر دلخواه خود برسد که این امر باعث افزایش زمان کار گردیده. شاید با خودتان فکر کنید که هوشمندسازی یک خانه چندان در این شرایط کشور عاقلانه نیست اما وقتی با مزایای خانه هوشمند آشنا شوید، ممکن است نظرتان تغییر کند.

اما آنچه که می توان به آن واژه هوشمندی را اطلاق کرد، سیستمی است که در آن وسایل و اجزای خانه به وسیله تکنولوژی اینترنت اشیا هوشمند شده باشند هوشمند سازی ساختمان خانه می باشد. استفاده می کنیم، اما خانه هوشمند یک مورد استثنایی و فراتر از این تفاسیر است. بهخصوص در کشورهای پیشرفته که به این موضوع خیلی اهمیت میدهند و از طرفی هم مسئله هوای پاک و محیط زیست سالم نیز قابل تأمل است. این موضوع به این معنی بود که یا خانه شما به صورت هوشمند ساخته می شد و در غیر این صورت برای داشتن یک ساختمان هوشمند نیازمند انجام هزینه های بسیار زیادتری می شدید. اطلاعات بیشتر در مورد کانکس فانتزی نحوه سفارش و خرید کانکس فانتزی نمونه هایی از کانکس فانتزی که بصورت مکرر مورد تقاضا قرار گرفته و فروش بالایی دارند معمولا بصورت آماده در نمایشگاه کانکس راکو برای خرید وجود دارد که اگر این نمونه ها مطابق با نیاز و انتظارات شما بوده می توانید خرید خود را یک روزه انجام داده و سازه را تحویل بگیرید در غیر این صورت می بایست سفارش ساخت کانکس فانتزی اختصاصی خود را داده که مراحل تولید و تحویل آن به شرح زیر می باشد.

حتما بخوانید:
YouTube با احترام نظرات را تشویق می کند

این سازه ها معمولا بصورت پیش ساخته وجود ندارند و برای هر کار نیاز به طراحی جدید مطابق با انتظارات خریدار داشته چرا که تقاظا برای آنها کم ، هزینه های تولید آنها بالا و در نتیجه تنوع آنها چه از نظر ابعاد و فرم و چه از نظر کیفیت مصالح متفاوت بوده. با این وجود بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته وجود دارد که هرکدام مناسب محیط و شرایط متفاوتی است. این زمان شامل برنامه نویسی قطعات، برنامه نویسی سرور مرکزی و نصب آن ها است و به صورت میانگین مابین 5 الی 10 روز است. سیستم VRF دستگاه یکپارچه سرمایشی و گرمایشی است که به صورت دو تکه (شامل یونیت خارجی و یونیت های داخلی) ساخته شده و با لوله کشی مسی حاوی مُبَرِد به یکدیگر متصل می شوند و به همین خاطر به آن اسپلیت مرکزی VRF نیز میگویند زیرا همانند اسپلیت (کولر گازی) به صورت دو تکه است. کارشناسان ما در واحد تحقیق و توسعه به رصد این سیستم ها و وسایل پرداخته و آن ها برای فرهنگ و مردم ایران زمین نیازسنجی هوشمند سازی خانه های قدیمی می نمایند.

البته پاسخ دادن به سوال سیستم VRF چیست اندکی پیچیده تر از این توضیحات. ویژگی دیگر خانه هوشمند خودکارسازی است، در خانه هوشمند بسیاری از سیستم ها این قابلیت را دارند که به گونه ای تنظیم شوند که عملکرد خود به خودی داشته باشند. خوشبختانه غولهای فناوری قرار است در پروژه استاندارد سازی خانه های هوشمند با یکدیگر همکاری کنند تا بتوانند این مشکل را برطرف نمایند. این سازه دارای پلان های متفاوتی می باشد که هر سازمان یا اداره ای بنا به نیاز خود از کانکس اداری و تعداد پرسنلی که قرار است در آن مستقر شوند و همینطور بسته به نوع خدماتی که میخواهند ارائه دهند طرحی را در نظر می گیرند که طبیعتا همه آنها با یکدیگر متفاوت است.از دیگر مسائلی که در انتخاب نوع آن تاثیر گذار است محل استفاده آن بوده . هرکدام از این بسترها، مزایای خاص خود را دارند که بسته به نوع خانه، مرحلهی ساخت و یا تجهیزات هوشمند موردنیاز آن خانه، بودجه و… برای مثال برای حالت اول و عدم حضور اعضا در خانه، در ابتدا، یک پیام حاوی گزارش اتفاق برای اعضا خانه ارسال می گردد. کاربران میتوانند درجه دمای داخل خانه، روشنایی و لوازمخانگی را نیز تنظیم و کنترل کنند.

حتما بخوانید:
ژنیکوماستی و راه حل درمان + علائم و نکات مهم - مجله فیت شیپ

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet