[ad_1]

خرید بید در Buy Buy Baby – 399 دلار

از بین تمام چیزهایی که برای “هوشمند” شدن نیاز دارید ، ارتقا to پمپ های پستان بی سیم و متصل به بلوتوث یکی از غیر منتظره ترین – و در عین حال ضروری ترین آن است. الوی چنین سیستمی است: پمپ ، باتری و ظرف در یک لباس پوشیدنی به شکل تخم مرغ قرار می گیرند ، که به مادر پمپاژ اجازه می دهد آزادانه از سیم عبور کند یا به خروجی گره بخورد. این باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود که در کنار خواب یکی از مواردی است که والدین جدید بیشتر به آن نیاز دارند.

در بررسی ما متوجه شدیم که پمپ Elvie راحت پوشیده شده و به طور کلی کار با آن آسان است. باتری ها مدت طولانی قبل از نیاز به شارژ دوام آوردند ، تمیز کردن قطعات درد خاصی نداشت و هنگام کار بسیار ساکت بود. با این حال ، این همیشه هموار کار نمی کند – گاهی اوقات یک اشتباه منجر به کمبود یا جمع آوری کمی شیر می شود و کاربرد آن کمی پیچیده است. با این حال ، ارزش پمپاژ هنگام شستن بطری ، تسکین نوزادان یا شستن ارزش این عجیب و غریب را داشت.

در حال حاضر ، پمپ رقیب ، Willow ، 100 دلار تخفیف در Buy Buy Baby نیز دارد و آن را برای کیت پمپ دوقلو به 399 دلار کاهش می دهد. سیستم Willow در برابر نشت مقاوم است و با ظروف قابل استفاده مجدد یا کیسه های یکبار مصرف کار می کند. همچنین دارای فناوری flip to finish است که به صرفه جویی بیشتر در شیر کمک می کند ، اما هم بزرگتر و هم قوی تر از Elvie است.

با مراجعه به ما آخرین پیشنهادات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را دریافت کنید صفحه اصلی برای معاملات و دنبال کردن EngadgetDeals در توییتر.[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر