اقدامات بعد از میکرونیدلینگ مانند شستن صورت، قرمزی – دکتر رولر

زمانیکه درمارولر روی پوست غلت می خورد ، سوزن های ریز و ظریف روی غلتک پوست را سوراخ سوراخ می کنند. اگر از سرم استفاده می کنید، قبل از شروع کار حتما سرم را روی صورت خود بمالید. سپس آن را خشک کرده و روی دستمال کاغذی تمیز قرار دهید.

اما در میکرونیدلینگ لایه های داخلی پوست تحت تاثیر قرار گرفته و با توجه به اینکه در این شیوه درمان جریان خون سریع می شود، سرعت بهبود و ترمیم سازی پوست نیز با سرعت بیشتری انجام می شود. پس از استفاده از سوزن متوسط درمارولر تا چند روز به صورت مستقیم در جلو نور آفتاب قرار نگیرید. به خاطر داشته باشید حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. از کشیدن درمارولر بر نواحی ای که دچار اگزما، آفتاب سوختگی، سرمازدگی، التهاب، روزاسه و خال ها جداً پرهیز کنید. بعضی از درمارولرها برای پوست، ممکن است که به احتمال بسیار زیاد التهابات پوستی، خشکی یا زبری پوست و قرمزی آن را هم برطرف کند.

شب درمارولر بزنید بعد هم از خانه بیرون نروید سرمتان را بزنید و بخوابید. هم چنین ورزش های سنگین که باعث تعریق بیش از حد پوست شما می شود توصیه نمی شود. منافذ پوست را کوچکتر می کند. سپس درمارولر را از روی پوست برداشته و پس از چند ثانیه این کار را تکرار کنید. فشار دست برای میکرونیدلینگ باید خیلی ملایم باشد.میزان نفوذ سوزن باید کنترل شده باشد،با توجه به نوع ضایعه ای که می خواهیم درمان کنیم ،میزان ورود سوزن و تعداد تکرار کار (چرخش کارتریج روی سطح پوست) متغییر است. 7- کسانی که هموفیلی هستند و از داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپیرین استفاده می درمارولر سیستم کنند..

حتما بخوانید:
فصل سوم پسران پاییزی از 15 دسامبر آغاز می شود

همیشه بعد از هر بار استفاده از غلتک درمارولر خود را تمیز کنید. ابتدا غلتک درمارولر را به بالا و پایین پیشانی ، گونه ها و چانه بچرخانید و اطمینان حاصل کنید که فشار زیادی به پوست وارد نشود. می توانید غلتک را هفته ای یک بار در یک محلول آب گرم و یک قرص تمیز کننده پروتز خیس کنید. در این روش یک درام کوچک استوانه ای که دارای سوزن کوچکی است به پوست وارد می شود. چرا که جوانسازی و مراقبت از پوست برای تمامی افراد در هر سن و نژادی قابل توجه بوده و دارای اهمیت بالایی است.

دیدگاهتان را بنویسید