[ad_1]

امروز ، هیدروژن لحظه ای لحظه ای را سپری می کند ، زیرا تویوتا نسل دوم خود را نیز تولید می کند ، مجهز به هیدروژن Mirai. با این حال ، بسیاری از محدودیت های مشابهی که برای هیدروژن سبز در وسایل نقلیه اعمال می شود ، به همان اندازه برای سیستم های گرمایشی و لوازم خانگی اعمال می شود. به عنوان مثال ، الکترولیز هیدروژن فقط حدود 80٪ کارآمد است ، به این معنی که 20٪ از برق مورد استفاده برای تولید آن از بین می رود. اگر در عوض از این برق برای تأمین انرژی گرمایش مرکزی مبتنی بر پمپ گرمایی استفاده شود ، در بسیاری از موارد می تواند مقرون به صرفه تر از کوره با انرژی هیدروژن باشد.

با این حال ، استفاده بالقوه از هیدروژن سبز در انگلیس مهم تلقی می شود ، زیرا 85 درصد از خانه ها توسط اجاق گاز یا دیگ بخار گرم می شوند ، همانطور که در انگلیس نامیده می شود. در همین زمان ، انگلستان هدف خود را تعیین کرده است تا تمام انتشار گازهای گلخانه ای را تا سال 2050 به صفر برساند.

آنتونی گرین از National Grid گفت: “اگر واقعاً می خواهیم به آینده بدون کربن زدایی برسیم ، باید جایگزینهای سبز مانند هیدروژن را جایگزین متان کنیم.” روزنامه گاردین. “کربن زدایی در بخشهایی مانند گرما و اهمیت شبکه های گاز برای تأمین انرژی فعلی انگلستان دشوار است ، به این معنی که اگر بخواهیم انرژی کم کربن ، به طور مطمئن و مطمئن به همه مصرف کنندگان ارائه دهیم ، پروژه هایی از این دست بسیار مهم هستند. “

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر