استعداد بزرگ نام و CG بد باعث بدترین تعطیلات ویژه تاکنون شده است


کیفیت انیمیشن CG چیزی است که شما انتظار دارید از افرادی که تحت فشار دیوانه وار کار می کنند با گذشت زمان ، با استفاده از نرم افزار طراحی شده به اندازه کافی ساده برای کودکان ، اجرا شده توسط غیر فنی و در اوایل دهه 2000 بیشتر یک کارگردان غایب بود. از نظر وفاداری به گرافیک ، بسیار شگفت آور است که فکر کنیم از آن زمان به بعد چقدر پیشرفت کرده ایم ، اما شاید به اندازه تصمیم برای قرار دادن آن در تلویزیون ، گیج کننده نباشد.

برای افزودن پوستی کاملاً ضخیم به پوچ ، عوامل فیلم به طرز شگفت انگیزی با ستاره ها پراکنده شدند: تاپالیال اشاره می کند که در این فیلم دو پرنسس دیزنی به نام نانسی کارتوایت (معروف به بارت سیمپسون) بازی می کنند. تلویزیون MadTV ستاره دبرا ویلسون ، وال رنجر اصلی والتر امانوئل جونز و مارک همیل. ظاهراً سوار شدن به لوک اسکای واکر تنها کاری بود که باید یک لیموزین برای بردن وی به جلسات ضبط انجام داد.

من بسیار توصیه می کنم که ویژگی Thapliyal را کامل بخوانید ، خواه کریسمس چیزی در زندگی شما باشد یا نه – خواندن این فیلم کاملاً جالب است. و اگر به طور تصادفی مثل من و خانواده ام هستید و واقعاً از مسخره کردن چیزها لذت ببرید ، شاید امروز چند دقیقه طول بکشد تا آن را در تلفن ، تبلت یا تلویزیون هوشمند براق خود تماشا کنید (یا پیش نمایش کنید). اگر هیچ چیز دیگری نیست ، بچه های خیابان Rapsittie فقط یک نمایش فراموش نشدنی از تعطیلات است.

حتما بخوانید:
هشدارهای جدید فیس بوک در مورد اطلاعات غلط ویروس کرونا


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید