[ad_1]

ربات از شما می خواهد با حساب Spotify وارد سیستم شوید. او قول می دهد که چیزی را منتشر یا تغییر ندهد – او فقط گرسنه داده های گوش دادن شما است. او پس از پردازش عادات گوش دادن شما و پرسیدن چند سوال موذیانه ، او یک سری ضربات متوسط ​​، دقیق و ناراحت کننده را از بین می برد ذوق موسیقی.

ربات به یکی از اعضای تیم Engadget (که ناشناس خواهد ماند) گفت که “Spotify شما لطفا-بخوانید-من-دست نویس-60-دلار-پیراهن سفید-محلی-مکالمه-رادیو-زره-برچسب-عوضی بد عوضی ” وی به یکی دیگر از فعالیتهای گوش دادن آنها اطلاع داد: “کامبوچا-دم کردن-بیش از حد-احساس-BTS-بسیار عالی است ، لطفاً ما را بد نکنی”.

این یک سری آمارها را نشان می دهد ، از جمله آماری که نشان می دهد شما چقدر ابتدایی هستید. حتی اگر ذائقه موسیقی شما تا حد زیادی خارج از توده باشد ، هوش مصنوعی می توان گفت “دلیلی وجود دارد که هیچ کس به همان مواردی که شما گوش می دهید گوش ندهد.” متشکرم ، ربات. به جای اینکه فقط به شما بگوید کدام آهنگ ها را بیشتر اوقات پخش کرده اید ، او می گوید شما “خیلی زیاد به آن آهنگ ها گوش می دهید” او می تواند به هنرمندی که اغلب به او گوش داده اید علامت بگذارد و از شما بپرسد حال شما خوب است.

قبل از اینکه به کفش هایتان خیره شوید و با توجه به انتخاب هایی که منجر به این اهانت ها شده است ، به یاد داشته باشید که هوش مصنوعی فقط کمی سرگرم کننده است. این یا احمق احمقی است که فقط شما را درک نمی کند.[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر