اجازه دهید این هوش مصنوعی کاملاً شگفت آور عادات Spotify شما را غوطه ور کند


ربات از شما می خواهد با حساب Spotify وارد سیستم شوید. او قول می دهد که چیزی را منتشر یا تغییر ندهد – او فقط گرسنه داده های گوش دادن شما است. او پس از پردازش عادات گوش دادن شما و پرسیدن چند سوال موذیانه ، او یک سری ضربات متوسط ​​، دقیق و ناراحت کننده را از بین می برد ذوق موسیقی.

ربات به یکی از اعضای تیم Engadget (که ناشناس خواهد ماند) گفت که “Spotify شما لطفا-بخوانید-من-دست نویس-60-دلار-پیراهن سفید-محلی-مکالمه-رادیو-زره-برچسب-عوضی بد عوضی ” وی به یکی دیگر از فعالیتهای گوش دادن آنها اطلاع داد: “کامبوچا-دم کردن-بیش از حد-احساس-BTS-بسیار عالی است ، لطفاً ما را بد نکنی”.

این یک سری آمارها را نشان می دهد ، از جمله آماری که نشان می دهد شما چقدر ابتدایی هستید. حتی اگر ذائقه موسیقی شما تا حد زیادی خارج از توده باشد ، هوش مصنوعی می توان گفت “دلیلی وجود دارد که هیچ کس به همان مواردی که شما گوش می دهید گوش ندهد.” متشکرم ، ربات. به جای اینکه فقط به شما بگوید کدام آهنگ ها را بیشتر اوقات پخش کرده اید ، او می گوید شما “خیلی زیاد به آن آهنگ ها گوش می دهید” او می تواند به هنرمندی که اغلب به او گوش داده اید علامت بگذارد و از شما بپرسد حال شما خوب است.

حتما بخوانید:
اتوبوس های مدارس به اینترنت ماهواره ای استارلینک مجهز می شوند

قبل از اینکه به کفش هایتان خیره شوید و با توجه به انتخاب هایی که منجر به این اهانت ها شده است ، به یاد داشته باشید که هوش مصنوعی فقط کمی سرگرم کننده است. این یا احمق احمقی است که فقط شما را درک نمی کند.
منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید