[ad_1]

Fire HD 8 یک صفحه لمسی 8 اینچی است که با بسته بندی فن آوری های نسل های قبلی در یک بسته مقرون به صرفه ، باعث صرفه جویی در مصرف اقتصادی شده است. می توانید آن را با حافظه داخلی 32 یا 64 گیگابایتی بگیرید که با کارت microSD می توانید هر دو حافظه را تا 1 ترابایت افزایش دهید. آمازون اجزای داخلی را با اجزای سریعتر به روز کرده و شارژ USB-C را اضافه کرده است ، بنابراین سرگرم کننده نخواهد بود.

این همه ماجرا نیست ، زیرا تبلت ممتاز این شرکت ، یعنی HD 8 Plus ، با قیمت 75 دلار در مقایسه با قیمت معمول 110 دلار در دسترس است. این مدل دارای RAM بیشتر ، شارژ بی سیم و دیواره دیواری 9W بهتر برای شارژ سریعتر است. . به همین ترتیب ، Fire 7 آمازون شاهد کاهش قیمت خود به 40 دلار در مقایسه با هزینه معمول 50 دلار است. همچنین می توانید Fire HD 10 را با قیمت 80 دلار تهیه کنید ، زیرا هفته گذشته با اعلام آمازون قیمت آن کاهش یافت. اولین معامله جمعه سیاه آن.

تمام رایانه های لوحی آمازون به عنوان پنجره ای به اکوسیستم آمازون طراحی شده اند ، بنابراین Google Play در اینجا پشتیبانی نمی شود. درعوض ، می توانید برنامه ها را از طریق Appstore آمازون بارگیری کنید و دستگاه ها برای بارگیری Netflix ، TikTok ، Disney + و YouTube ایده آل هستند. آمازون همچنین چندین مورد مقاوم در برابر کودک را برای تبلت های خود تهیه می کند تا اطمینان حاصل شود که از بین نمی روند.

با مراجعه به ما آخرین پیشنهادات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را دریافت کنید صفحه اصلی برای معاملات و دنبال کردن EngadgetDeals در توییتر.[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر