آمازون انگلیس در حال بررسی گزارش های سفارشات PS5 سرقت شده است


بین کمبود تحویل و تاریخ عرضه توزیع شده ، خرید پلی استیشن 5 تقریباً غیرممکن است. بنابراین تصور کنید که اگر می توانستید پیش خرید کنید باید چگونه باشد ، با حوصله منتظر روز عرضه باشید و هرگز شاهد نمایش کنسول نباشید. این همان چیزی است که برخی از مردم انگلیس مجبور به تحمل آخرین روز شده اند.

پسندیدن یورو گیمر اشاره می کند که از زمان عرضه کنسول در آن طرف دریاچه در 19 نوامبر ، پیام های زیادی در توییتر و Reddit از طرف ارائه دهندگان آمازون انگلیس ارسال شده است که محتوای تحویل PS5 را برای چیز دیگری تغییر می دهد. هنوز کسی جعبه ای پر از سنگ دریافت نکرده است ، اما تعویض ها متفاوت است: مواد غذایی حیوان خانگی، آ ماساژور پا و یک کیف با بلغور. و در حالی که محتوای بسته ها متفاوت است ، داستان ها بیشتر به همان شیوه پخش می شوند. بسته آهسته می شود و هنگامی که سرانجام ظاهر می شود ، به جای علامت تجاری با نام تجاری Amazon Prime با نوار شفاف مهر و موم می شود.
منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>