آخرین کارت رایگان Overwatch برای همه به شما امکان می دهد از طریق یک کافه گربه مبارزه کنید


تعجب کولاک ساعت مچی انجمن دارای کارت جدید رایگان برای همه به نام Kanezaka. این شهر خیالی در ژاپن ، درست زیر هانامورا واقع شده است و دارای یک فروشگاه سفال ، یک کلوپ شبانه و یک کافه گربه است. در یک ویدیوی YouTube ، جف کاپلان ، مدیر بازی توضیح داد که این عرصه به عنوان یک پروژه عملی برای یک طراح سطح جدید آغاز شد. کاپلان توضیح داد: “آنقدر خوب بود که تیم می خواست آن را به تولید کامل برساند.” Kanezaka برای بازی در PTR ، منطقه آزمایشی که فقط از طریق کامپیوتر قابل دسترسی است ، در دسترس است. با این حال ، بلیزارد انتظار دارد که اوایل ماه آینده کارت را برای همه آزاد کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=zJY_JnSkMrc

در این ویدئو ، کاپلان تأکید کرد که تیم هنوز بر روی آن متمرکز است ساعت مچی 2. دنباله ای که مدتها انتظار آن را می کشید نوید ماموریت های چهار نفره ، حالت جدید چند نفره به نام Push ، جلوه های بصری به روز شده و شخصیت های جدیدی مانند Sojourn را می دهد. این پروژه سال گذشته در BlizzCon اعلام شد ، اما از آن زمان ما چیز زیادی نشنیده ایم. کاپلان گفت: “ما می دانیم که خیلی طولانی شده است.” “ما می دانیم که ساکت بودیم. و ما هنوز باید برویم. کارگردان بازی تأیید کرده است که اطلاعات بیشتری در رویداد BlizzConline وی در فوریه آینده فاش خواهد شد.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>