آخرین فیلم Cyberpunk 2077 ویژگی های ردیابی پرتو آن را نشان می دهد


https://www.youtube.com/watch؟v=lKmhDFMuAkI

در ماه سپتامبر ، CDPR حداقل و توصیه شده مورد نیاز رایانه را نشان داد. اگرچه برای بازی به سختی به سیستم پیشرفته ای نیاز خواهید داشت سایبرپانک 2077، اگر می خواهید از ویژگی های ردیابی پرتو آن استفاده کنید ، این ماشین به ماشین نسبتاً متراکمی نیاز دارد.

ناشر توصیه می کند از پردازنده های NVIDIA RTX استفاده کنید ، اگرچه GPU های سازگار با DXR دیگر کار می کنند. برای روشن کردن ردیابی پرتو ، حداقل به کارت گرافیک RTX 2060 احتیاج دارید. اگر به نوعی موفق به دریافت پردازنده RTX 3080 شده اید (و سیستم شما سایر شرایط را برآورده می کند) ، باید با تنظیمات فوق العاده بازی را فعال کنید ردیابی اشعه

اگر رایانه شما قادر به ردیابی اشعه نیست ، می توانید بازی کنید سایبرپانک 2077 با ردیابی پرتو از طریق GeForce Now ، سرویس پخش بازی NVIDIA فعال شده است. NVIDIA به تازگی نسخه بتا GeForce Now را برای iOS منتشر کرده است. او این کار را از طریق سافاری انجام داد تا نیازهای گیج کننده اپل برای جریان بازی را دور بزند.

نسخه های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X سایبرپانک 2077 همچنین می تواند از ردیابی اشعه هنگام ورود سال آینده پشتیبانی کند. کسانی که بازی را از طریق PS4 یا Xbox One خریداری می کنند می توانند به صورت رایگان اقدام به ارتقا کنند. در همین حال ، این نسخه ها از طریق سازگاری به عقب همچنان بر روی آخرین کنسول ها کار می کنند. سایبرپانک 2077 در تاریخ 10 دسامبر در PS4 ، Xbox One ، Stadia و البته PC ظاهر خواهد شد.

حتما بخوانید:
Your Weakest Hyperlink: Use It To Cosmetic Factory China


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید