آخرین به روزرسانی Bitwig Studio یک سینتی سایزر ماژول ترکیبی با کاربرد آسان را اضافه می کند


پس از انتشار نسخه بتا در اوایل سال جاری ، Bitwig Studio 3.3 اکنون برای بارگیری در دسترس است. ویژگی اصلی نسخه جدید Polymer ، یک سینتی سایزر مدولار ترکیبی است که طبق آن Bitwig ایجاد صداهای “مناسب تولید” را تسهیل می کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک اسیلاتور ، فیلتر و ژنراتور پوسته را انتخاب کنید ، برای انجام هر انتخاب فقط چند کلیک ماوس لازم است. همچنین می توانید تمام پارامترهای خود را از طریق رابط کاربری زیبا Bitwig Grid تغییر دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=aj8Ro1qA-ew

علاوه بر این ، به روزرسانی دو تعدیل کننده جدید به نام های Vibrato و Ramp و همچنین یک ماژول Wavetable اضافه شده است. شما همچنین می توانید انواع پیشرفت های گردش کار را پیدا کنید ، از جمله ویژگی ای به نام پوسته پوسته شدن محتوای رایگان که به شما امکان می دهد با نگه داشتن کلید ALT و کشیدن آن به مرز راست ، یک جدول زمانی را تمدید کنید. هنگام کشیدن ، DAW به طور خودکار جدول زمانی را به لبه سمت چپ می رساند. اگر کنترل دقیق تری می خواهید با استفاده از دستور Scale می توانید درصدی را وارد کنید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>